6 dziwactw, które wyczynia KAŻDY właściciel kota!

Masz kota i bzika na jego punkcie? Jeśli tak, to zapewne bardzo dobrze znasz te zachowania. Być może nikomu się do nich nie przyznajesz, ale po co się oszukiwać. Oto 6 dziwactw, które niewątpliwie mają swój urok!

Źródło: Fot. pexels.com

1. Nieustanna chęć dotyku

Kociak leży obok ciebie. Śpi w bezpiecznej odległości. Jest jednak tak piękny, a jego sierść tak się do ciebie błyszczy, że nie ma szans ucieczki! Musisz chociaż przez sekundę go dotknąć. A że futrzak wcale nie ma na to ochoty? No cóż, nasza potrzeba bywa silniejsza!

2. Kocie odpadki na stopach

Wstajesz w środku nocy, by na półprzytomnie odwiedzić toaletę. Zamiast jednak czuć po drodze pod stopami gładką podłogę, napotykasz na przeróżne niespodzianki. Od piasku z kuwety, po zdecydowanie mniej przyjemne, pochodzące stamtąd drobiazgi. No nic, środek nocy to nie najlepszy moment na przejmowanie się takimi szczegółami.

Fot. pexels.com

3. Mocny pęcherz

Siedzisz już bardzo długo w tej samej pozycji, chociaż pęcherz ewidentnie daje ci znać, że masz w tej chwili inną, ważniejszą potrzebę. Nie sposób jednak wstać, kiedy kot tak słodko leży ci na kolanach. Nie będziesz mu przecież przeszkadzać! Tym bardziej, że nigdy nie wiadomo kiedy będzie kolejna taka okazja…

CZYTAJ DALEJ >>>

1 2