Wrzutek wreszcie znalazł dom

Historia psa przerzuconego przez płot schroniska poruszyła serca internautów nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Na szczęście ta dramatyczna historia ma swój szczęśliwy koniec.

Wrzutek na szczęście znalazł dom! Oby to był ten jedyny. Wrzutek na szczęście znalazł dom! Oby to był ten jedyny. Źródło: Fot. Facebook.com/OTOZ Animals Schronisko w Tczewie

Niedawno pisaliśmy o psie, który brutalny sposób został przerzucony przez płot tczewskiego schroniska. Czworonogiem chceli zaaopiekować się ludzie niemal na całym świecie. Do schroniska codziennie zgłaszały się osoby, które chciały przygarnąć pokrzywdzonego psa. Wrzutek, bo tak ochrzczono psa, stał się niekwestionowanym bohaterem internetu ostatnich kilku tygodni. Zainteresowanie przygarnięciem psa było tak ogromne, że chętni prześcigali się w pomysłach na przekonanie pracowników ośrodka, by to właśnie u nich zamieszkał pies. Ostatecznie Wrzutek trafi do rodziny z województwa podlaskiego.

Przypomnijmy, pies trafił do schroniska w Tczewie 17 marca około godziny 5 rano. Na video zarejestrowanym przez kamery monitoringu widać, jak do bramy schroniska dla zwierząt podchodzi dwóch mężczyzn. Następnie jeden z nich chwyta psa, którego przerzuca przez wysokie ogrodzenie. Na szczęście, dzięki pomocy internautów i policji, udało się znaleźć sprawców, a Wrzutek znalazł już nowy dom.