Produkty, których musi zasmakować Twój zwierzak

“Cudze chwalimy, swojego nie znamy”, czyli kilka słów o produktach pewnej polskiej firmy, która przebojem zdobywa rynek produktów zoologicznych.

Czy mówią Wam coś marki Hilton i Animals? Marki te są jednymi z najstarszych marek produktów dla psów i kotów w naszym kraju. Zostały stworzone blisko 20 lat temu i cały czas są rozwijane. Kilka razy do roku na rynek wprowadzane są nowe, unikatowe produkty, które wraz z dotychczasowym, docenianym i rozpoznawalnym asortymentem tworzą wyjątkowe portfolio artykułów niezbędnych psom, kotom, ptakom i gryzoniom.

Źródło: pixbay.com

Firma Zoo-Factory, bo o niej piszemy, jest  w 100% polską firmą pracującą w oparciu o zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem branżowym i handlowym.


Produkty marki Hilton są dedykowane kategorii pies i kot. W tym segmencie znajdziecie ponad 200 produktów najlepszej jakość  w przystępnej cenie. Główne linie produktów to:

 - żwirki bentonitowe, drewniane i silikonowe

 - przysmaki, przekąski, ciastka, kości

 - środki higieny

 - akcesoria: kuwety, łopatki, transportery, smycze, miski

-  zabawki

Najbardziej rozpoznawalnymi produktami Hilton są żwiry dla kotów. W ofercie są żwiry bentonitowe (standard i compact), drewniane oraz żwir silikonowy. 

Niekwestionowanym liderem wśród żwirków Hilton jest żwir silikonowy. Pierwszy w Polsce - wprowadzony do sprzedaży w roku 2005. 
Jego doskonała jakość, gwarantowana jest wieloletnią obecnością na rynku oraz potwierdzona liczną zadowolonych Klientów.
Żwirek silikonowy Hilton błyskawicznie wchłania mocz oraz absorbuje nieprzyjemne zapachy. 
Nie pyli się i nie przykleja do kocich łap, dzięki czemu produkt nie roznosi się po mieszkaniu. 
Posiada właściwości antybakteryjne – jest bezpieczny dla kotów, nie powoduje alergii.Źródło: www.zoo-factory.pl
Źródło: www.zoo-factory.pl
 
Źródło: www.zoo-factory.pl

Kolejnymi flagowymi produktami Hilton są przysmaki Pyszne dla psów i kotów.
Wysokiej jakości naturalne, suszone przysmaki Hilton Pyszne Super Snaki to idealne uzupełnienie karmy podstawowej. Charakteryzują się wysoką zawartością mięsa i białka. Nie zawierają cukrów, ani zbędnych tłuszczy. Brak sztucznych dodatków pozwala zachować naturalny i niepowtarzalny smak przysmaków. Mogą służyć jako przekąska między posiłkami.Na uwagę zasługują również zabawki Hilton z serii Smart Dog i Smart Cat. Stworzone z myślą o interaktywnych zabawach z pupilami. Doskonałym przykładem jest zabawka Push and Play.  Kolorowe piórka umieszczone są na sprężynce, dzięki czemu kot może cieszyć się ciągłą zmianą ich położenia. W podstawce zabawki, wydrążony jest tunel, a w nim umieszczona jest piłeczka. Kot bawi się poprzez jej przesuwanie. Zabawka Hilton Push and Play może zająć naszego kociaka na długie godziny. A kiedy kot znudzi się jednym wariantem zabawy, może łatwo i szybko zmienić go na inny.

Animals  to produkty przeznaczone dla ptaków i gryzoni.
 Główne linie produktów to:

- pokarmy podstawowe

- pokarmy uzupełniające

- przysmaki

- kolby

- ściółki i piaski
.

Pokarmy Animals są na rynku od ponad 25 lat. Zarówno składy produktów, jak i ich opakowania zmieniały się wraz z najnowszymi trendami i zasadami żywienia. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów Animals jest przysmak dla gryzoni FRYKAS
- zaspokaja wszystkie potrzeby pokarmowe utrzymując zwierzęta w zdrowiu oraz dobrej kondycji. Zawiera optymalną ilość wszystkich niezbędnych dla organizmu składników pokarmowych, których wysoka przyswajalność wpływa na redukcję ilości wydalanych odchodów. spełnia warunki nowoczesnej karmy pełnoskładnikowej o dużej smakowitości i prawidłowej czystości mikrobiologicznej, zapewnia gryzoniom prawidłowe kształtowanie się i ścieranie zębów oraz masaż dziąseł. Zawarty w karmie probiotyk zmniejsza ryzyko wystąpienia biegunek i samoogryzania

się
- poprawia apetyt oraz stan uzębienia a także jakość okrywy włosowej.
Najnowszą propozycją Animals dla gryzoni jest pizza warzywna dla gryzoni.

Dzięki znakomitemu doborowi ziół oraz warzyw pizza warzywna Animals to uniwersalny, pełnoporcjowy, doskonale zbilansowany przysmak pokarmowy dla królika i małych gryzoni – świnki morskiej, chomika, szczurka, myszki, szynszyli.
Pizza zawiera tylko naturalne składniki - warzywa oraz zioła.
Poszczególne składniki pizzy są bardzo chętnie przyjmowane i równomiernie zjadane.


Produkty Hilton i Animals są dostępne w hipermarketach i marketach tj. Carrefour, Auchan, E.Leclerc, Mila, Piotr i Paweł oraz sklepach zoologicznych.