Luksus na wyciągnięcie łapy

Królewskie łóżko, wielki, płaski ekran, specjalnie wyselekcjonowane filmy, SPA, fryzjer i w tle relaksacyjna muzyka? Nie, niestety to nie jest oferta dla Ciebie. Do D Pet Hotels Holllywood ma wstęp tylko Twój czworonożny przyjaciel, na którego czeka duża dawka luksusu. Jeżeli jesteś bogatym, wiecznie zajętym biznesmanem, który często podróżuje po świecie i nie wiesz, co zrobić ze swoim pupilem, kiedy Ciebie nie ma, problem rozwiązany! Możesz go zostawić w 5-gwiazdkowym, psim hotelu, gdzie nawet nie zauważy on Twojej nieobecności! Zapraszamy do bajkowej, słonecznej Kalifornii!

Źródło: D Pet Hotels Hollywood

D Pet Hotels Hollywood to mieszanka nowoczesności i luksusu stworzona specjalnie dla twojego psa. W pokojach znajdują się wygodne łóżka (królewskie w ofercie VIP), wielkie ekrany telewizorów, a na ścianach modernistyczne obrazy. Kolor ścian także nie został wybrany przypadkowo - delikatna kolorystyka wraz z miłą dla ucha muzyką w tle mają na celu relaks i stworzenie domowej  atmosfery dla zwierzaka. Hotel jest także regularnie wietrzony, czyszczony i dezynfekowany. Na miejscu panuje stała, optymalna temperatura, a pracownicy dbają, by środowisko było czyste, hipoalergiczne i wolne od wszelkich bakterii. Psy mogą bezpiecznie bawić się i biegać po całym terenie hotelu, ponieważ podłoga została wykonana ze specjalnego rodzaju gumy, która zabezpiecza przed poślizgiem. Ponadto jest również bardzo wygodna do odpoczynku i szybkiej drzemki, kiedy czworonożny gość po całodziennej zabawie poczuje zmęczenie . Dla suczek, które mogą rozpraszać swoich męskich kolegów, przeznaczone jest specjalne miejsce zwane Pałacem Księżniczek, gdzie będą miały one ciszę i spokój.

Źródło: D Pet Hotels Hollywood

W hotelu twój pupil znajdzie wszystko, na co będzie miał ochotę. Do jego dyspozycji oddana jest powierzchnia pełna zabawek, tuneli i innych przyrządów, jakie tylko byście mogli sobie wymarzyć. Na terenie znajduje się też siłownia -  jeżeli uważasz, że twój piesek ostatnio przesadził ze smakołykami i za mało biegał, możesz go zapisać do osobistego instruktora, który w trakcie prywatnych sesji zadba o linię i zdrowie zwierzaka. Dla bezpieczeństwa i komfortu, teren hotelu został podzielony na trzy strefy, które zależą od temperamentu i wielkości psa- od największego, po te rozmiaru Yorka. Jeżeli Twój zwierzak jest prawdziwym indywidualistą, który nie lubi dzielić swojej przestrzeni z innymi mieszkańcami, nie ma sprawy- zajmie się nim oddzielna osoba, która na pewno nie pozwoli poczuć mu nudy.

Chcesz, żeby Twój pupil był jeszcze bardziej rozpieszczany? Zafunduj mu wizytę w hotelowym SPA! Czekają tu na niego wszystkie znane nam zabiegi: czesanie i strzyżenie, wykonane oczywiście przez prawdziwych profesjonalistów, bezpieczne czyszczenie zębów bez usypiania, kąpiele ze specjalnymi olejkami, manicure wszystkich pazurków, a także relaksacyjne masaże całego ciała i specjalistyczny zabieg polegający na odtruwaniu organizmu psiaka.

Zakupy? Tez da się zrobić! Jeżeli masz wyrzuty sumienia, że zostawiasz swojego towarzysza samego, popraw jemu (i sobie)  nastrój nowymi, fantastycznymi nabytkami! Na miejscu znajduje się zaopatrzony we wszystkie ekskluzywne marki butik, gdzie każdy psi fashionista dostanie to, co lubi. Oprócz w pełni ekologicznego jedzenia zakupimy także przybory do SPA, obróżki, poduszeczki, pyszne przysmaki, biżuterię  i wiele innych. Wszystko oczywiście najwyższej jakości, z najwyższej półki.

Źródło: D Pet Hotels Hollywood

 Ale to jeszcze nie koniec luksusów. Jeśli się śpieszysz i nie masz czasu odstawić swojego psa do hotelu, bo zaraz masz samolot, po Twojego pupila przyjedzie szofer, odbierze sprzed Twoich drzwi i odwiezie bezpiecznie do psiego hotelu. Pod swoje nowe, tymczasowe miejsce zamieszkania podjedzie oczywiście z klasą! Kierowcy poruszają się jedynie luksusowymi modelami najbardziej znanych marek. Także nie bądź zdziwiony, kiedy pod swoim domem zobaczysz Ferrari, Lamborghini Gallardo, Bentleya, Porsche albo Rolls Royce’a. Niestety, po Ciebie przyjechała ta żółta taksówka…

Źródło: D Pet Hotels Hollywood

Luksus przestał już należeć jedynie do majętnych ludzi, teraz przeniósł się także na zwierzaki bogaczy. O nocy w takim hotelu, będącym prawdziwym synonimem luksusu, prawdopodobnie marzy nie tyle każdy pies, co każdy jego właściciel! Kto z nas nie chciałby mieć prywatnego trenera, królewskiego łoża i tak specjalistycznej opieki?  W takim miejscu, o ile nas stać, możemy na pewno bezpiecznie zostawić naszego pupila, z przeświadczeniem, że  będzie się dobrze bawił w znakomitych warunkach. Ale mimo, iż możemy na czas pobytu wyposażyć apartament pupila również w ulubione przedmioty z domu, to chyba i tak nic nie zrekompensuje braku właściciela. I niezależnie od warunków i pieniędzy wydanych na atrakcje w czasie rozłąki, ogon pupila będzie cały czas przygotowany na okazanie wielkiej radości z powrotu swojego pana.