Króliczek to nie jedyne zwierzę Playboya

Pies na baby który fotografuje same kociaki - czy to nie wystarczająco "zoologiczny" opis imperium Playboya? Jeśli mało nam zwierzęcych akcentów, dodajmy jeszcze do tego fakt, że w słynnej posiadłości Hugh Hefnera mieszka prawdziwy pies, spaniel Charlie.

Źródło: www.compfight.com

Pies rasy Cavalier King Charles Spaniel, Charles, jest rudo biały i z wzajemnością zakochany w swoim właścicielu.  Na jego drodze do sielankowego życia w "Playboy Mansion" stoją jedynie coraz to nowe wybranki Hugh Hefnera. Ostatnie lata były dla Charliego pełne wrażeń. W 2011 roku jego pan miał wyjść za Crystal Harris, Miss Grudnia 2009. Niczego nieświadomego psa pewnie nie załamał fakt, że na kilka dni przed ceremonią ślubną Harris zerwała zaręczyny. Niestety, zamieszanie dotyczyło również jego - przypadkowo pies został pod opieką niedoszłej żony swojego pana a przez następne miesiące Hugh i Crystal walczyli przed kamerami o opiekę nad Charlim. - Oboje go kochamy. Powiedziałem jej [Crystal Harris], że może zatrzymać pierścionek i Bentleya, gdybym mógł zatrzymać Charliego. Mam nadzieję, że się dogadamy. - mówił wtedy Hefner. Na szczęście dla Charliego, po kilku miesiącach telewizyjny melodramat zakończył się, i zimą 2012 roku pies wrócił do swojego domu.

Jego spokój nie trwał długo. Wiosną do posiadłości wprowadziła się Shera Bechard, Miss Listopada 2010. Niestety, nie sama - po miesiącu dołączyła do niej biała suczka rasy Chichuahua - Willa. Szybko zaczęła wprowadzać swoje rządy - podbierała Charliemu jedzenie, warczała na niego i odganiała go, gdy oboje dostawali jedzenie. Sprawy przybrały tak dramatyczny obrót, że na pomoc został wezwany "Dog Whisperer" ("rozmawiający  z psami") Cesar Millan, psi psycholog znany ze stacji National Geographic WILD. Specjalista szybko rozwiązał problem - okazało się, że to nowy pies jest zazdrosny o stałego mieszkańca domu i że to z jego agresją należy się zmierzyć, by zapewnić Charliemu spokój. Wydało się przy okazji, że choć Hugh Hefner doskonale zna się na robieniu erotycznego magazynu, na psach nie zna się wcale. - Gdy pytałem go o jego psa, nie za bardzo wiedział, co powinien powiedzieć lub robić. - wyjaśnił Cesar Millan w swoim show. Charlie był więc w ciężkiej opresji, gdy w domu zamieszkał nowy czworonóg, mający pełne wsparcie swojej pani. On w tym czasie czuł się samotny.

 Na szczęście telewizyjnemu psychologowi udało się nieco polepszyć nastrój spaniela. Minęło kilka spokojnych miesięcy i... Charlie został ponownie zaproszony na ślub Hugh Hefnera z Crystal Harris. Ceremonia odbyła się w Nowy Rok 2013 a na zdjęciu ślubnym widzimy całą trójkę - wyglądającego na załamanego Charliego, uśmiechniętego Hefnera i rozpromienioną Harris. Na uroczystości pies pojawił się w garniturze i pod krawatem i godnie dotrzymywał towarzystwa swojemu panu. Miejmy nadzieję, że przynajmniej w tym roku będzie miał chwilę spokoju...