Jedyne takie uszy na świecie! Psiak czeka na adopcję

W schronisku dla zwierząt w Łodzi na adopcję czeka pies o bardzo oryginalnej urodzie. Czworonóg wabi się Ucholak i jest nową gwiazdą internetu. I chyba nic w tym dziwnego – popatrzcie tylko na jego uszy...

Ucholak czeka na kochający dom Ucholak czeka na kochający dom Źródło: Schronisko dla Zwierząt w Łodzi około 2 tyg. temu

– Właścicielem tych nieziemskich uszysków jest.... UCHOLEK. Najpierw uszy, potem on. Nic nie zapowiadało, że będzie właścicielem takich ogromniastych uszu. Trafił do schroniska razem z rodzeństwem, wszystkie psiaki już w nowych domach, tylko UCHOLEK i jego uszy wciąż w schronisku. KTO zaprosi do swojego domu UCHOLKA? Jedyne takie uszy na świecie! !!!! UWAGA: W SPRAWIE ADOPCJI KONTAKT TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBISTY W SCHRONISKU !!!! – czytamy na stronie schroniska.

Ucholak tak jak mnóstwo innych bezpańskich psów czeka na kochający, ciepły dom. 

Przypomnijmy, że każde schronisko ma swoje odrębne regulacje związane z adopcją zwierząt, ale z pewnością uzyska się tam informacje o przebywających zwierzętach i możliwościach adopcji. W przypadku podjęcia decyzji o adopcji, podpisana zostaje odpowiednia umowa pomiędzy schroniskiem a nowym właścicielem. Zazwyczaj też, w związku z zawarciem umowy, schronisko prosi o wpłacenie darowizny na cele statutowe schroniska. Zwierzęta ze schroniska obowiązkowo poddane są szczepieniom, a także oznakowane elektronicznie (mikroczipy). 

Więcej informacji o Ucholaku znajdziesz na Facebooku schroniska.