Gadżety dla psów na zamówienie

Wyjątkowa i niepowtarzalna obroża dla psa? Teraz to możliwe dzięki Collars Craft Studio.

Źródło: Collars Craft Studio

Collars Craft Studio powstało w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie modą dla zwierząt?

Anna Sochacka, Modna Koza & Collars Craft Studio: Zaczęło się od własnej potrzeby. Gdy po przeszukaniu wszelkich możliwych sklepów, okazało się, że nigdzie nie ma tego, czego szukamy, co będzie się nam podobało, co będzie wyjątkowe. Postanowiłyśmy same stworzyć dla naszych psów obroże. Gdy udało się stworzyć jedną, zapragnęłyśmy więcej. Następnie było szycie dla znajomych i dla ich znajomych. Okazało się, że jest wiele osób, które chciałby mieć wyjątkowe akcesoria dla psów, a u nas je odnajdywali.

Jakie gadżety można zamówić dla swojego pupila? W jakich cenach?

Można u nas zamówić obroże, szelki, smycze i saszetki. Każda obroża czy szelki są szyte na miarę – pod konkretnego psa, dlatego ceny np. obroży wahają się od 20-50zł. Wszystko zależy od wzoru, szerokości, długości i typu obroży. 

Czy realizują Panie każdy pomysł? Jaki sprawił najwięcej trudności/był najbardziej oryginalny?

Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom  i realizować, każdy pomysł dokładnie tak jak widzi go klient. Najtrudniej było szyć szelki dla psa, który jest uciekinierem. Musiałyśmy stworzyć szelki, z których nie byłby w stanie się wyślizgnąć. Udało się, a pies wygląda modnie, ale jest też bezpieczny.

Biżuteria na zamówienie to jedno, ale w Collars Craft Studio można kupić już gotowe szelki czy obrożę? Skąd czerpią Panie pomysły na psią biżuterię?

Głównie szyjemy pod konkretnego psa. Klient może wybrać każdy szczegół: typ obroży/szelek, szerokość, długość, wzór, kolor i rodzaj podszycia. Dzięki temu współtworzy z nami i obroża lub szelki są dla niego bardziej wyjątkowe. Sprzedajemy również gotowe obroże, jednak należą one do mniejszości. Pomysły to odpowiedź na nasze potrzeby oraz potrzeby naszych znajomych i klientów.

Jaka biżuteria jest modna?

Najmodniejsze są żywe kolory, które będzie widać na psie. Oddają one charakter psa oraz właściciela. Klienci wybierają obroże tak by pasowały do nich. By pies był modny i tworzył wraz z nimi spójną całość. Często zamawiają u nas właściciele chartów i chcą, by do obroży były doczepione najróżniejsze zawieszki, chwosty lub koraliki. Dodaje to psu elegancji.

Czy warto i dlaczego ozdobić w ten sposób swojego czworonoga?

Ludzie lubią się wyróżniać. Dzięki ozdobnej obroży pies też zwraca na siebie uwagę. Lubimy się dobrze ubierać i chcemy, by pies też dobrze wyglądał i był częścią nas i naszego stroju. Kolorowa obroża często podkreśla charakter psa, wyróżnia go z pośród wielu innych czworonogów.