Do tego sklepu możesz wejść z czworonogiem!

W sklepach znanej sieci Media Markt pojawiły się plakaty informujące o możliwości wejścia do sklepu ze swoim czworonogiem. O co chodzi?

60 stopni Celsjusza - nawet do takiej wysokości może dochodzić temperatura w rozgrzanym samochodzie. Mimo to wciąż znajdują się tacy, którzy zostawiają swojego czworonoga w zamkniętym aucie i jak gdyby nigdy nic idą sobie na zakupy.

Źródło:

A ponieważ znana sieć sklepów oferujących RTV i AGD nieraz reklamowała się jako linia sklepów przeznaczonych "nie dla..." (wszyscy wiemy kogo) postanowiła uświadomić ludziom, że zwierzęta w samochodzie czują się najgorzej na świecie. Jak więc rozwiązać ten problem? To proste! Market postanowił zaprosić na zakupy nie tylko ludzi, lecz także ich czworonożnych przyjaciół. 

- Nareszcie jakiś przejaw zainteresowania problemem, super! Mam nadzieję, że inni wezmą przykład - skomentowała na Facebooku jedna z internautek.

W sklepach na psy czekają miski z wodą. Ze względu na bezpieczeństwo klientów każdy zwierzak wprowadzany do marketu musi być na smyczy i mieć założony kaganiec. Akcja potrwa do końca wakacji.