7 psów uratowanych przez policjantów

Wszyscy bardzo lubimy pozytywne wiadomości! Oto siedem wzruszających opowieści o psach uratowanych przez kochających zwierzęta policjantów z różnych krajów. Psiaki znalazły się naprawdę w wyjątkowym niebezpieczeństwie i ratownicy policyjni musieli czasami dokonywać cudów, aby je uratować. Niektóre z tych psów znalazły po swoich dramatycznych przeżyciach nowy dom!

Źródło: FB

1. Policjant Joe Brazil z Woodsocket uratował małego pieska, który przerażony przez przejeżdżający samochód wpadł do tunelu pełnego rwącej wody.

Źródło: internet
 

2. Policjanci uratowali maleńkiego szczeniaczka pozostawionego w nagrzanym samochodzie.3. Funkcjonariusz policji z St. Lucie  znalazł szczeniaka labradora, który wpadł do studzienki ściekowej.Ponieważ nie znalazł się właściciel  - policjant adoptował psiaka!

Źródło: internet


4. Kolumbijscy policjanci uratowali psa tonącego podczas powodzi.5. Policjanci uratowali psiaka, który wyskoczył przez okno z samochodu zaparkowanego pod Wal-Martem i nieomal powiesił się na własnej smyczy.
Źródło: internet
 

6. Funkcjonariusz policji uwolnił psa, który utknął w ogrodzeniu.7.   Sierżant Gary Carter  z Arlington uratował pitbula o imieniu Jeffrey dwa razy - po raz pierwszy przed zastrzeleniem, kiedy uznano go za agresywnego, a po raz drugi adoptując go,.gdy dawny właściciel oddał go do schroniska.  źródło: https://www.rover.com/blog/heroic-police-dog-rescues-hw/