miaucze MIA-A-U, KIEDY MIAUCZĘ GŁOŚNO I PRZECIĄGAM DŹWIĘK TO… miaucze …CZEGOŚ CHCĘ, ŻĄDAM I PONAGLAM! SZYBCIEJ! POSTARAJ SIĘ ODGADNĄĆ MOJĄ POTRZEBĘ I SPEŁNIJ JĄ. miaucze MIAU, TAKIE KRÓTKIE, URWANE I BARDZO SUBTELNE MIAŁKNIĘCIE OZNACZA, ŻE… …CHCĘ CIĘ PRZYWITAĆ LUB ZA COŚ CI PODZIĘKOWAĆ. NIE POZOSTAJE CI NIC INNEGO JAK MNIE WYSŁUCHAĆ. MIAAAA-AU-AU, TAKIE DŁUGIE I PRZECIĄGAJĄCE MIAUCZENIE TO ZNAK, ŻE…. …MAM JUŻ DOŚĆ CZEKANIA, TO TRWA ZBYT DŁUGO. MUSISZ PRZYSPIESZYĆ SWOJE DZIAŁANIA!
miaucze JESTEM ZADOWOLONY, ALE TEŻ MOŻE MNIE COŚ BOLEĆ LUB MOGĘ BYĆ ZŁY... …MRUCZENIE MA RÓŻNE ZNACZENIA, OBSERWUJ BACZNIE MOJE WIBRYSY I POSTAWĘ CIAŁA. OBSERWUJ MNIE, SAMO MRUCZENIE NIE WYSTARCZY, BY DOWIEDZIEĆ SIĘ W JAKIM NASTROJU JESTEM. CZĘSTO JEST OZNAKĄ ZADOWOLENIA, ALE RÓWNIE CZĘSTO ZŁOŚCI CZY TEŻ BÓLU!
miaucze BYWA, ŻE CI ŚPIEWAM…..A TY NIE MOŻESZ TEGO ZNIEŚĆ….BRZMI TO DOSYĆ PRZERAŹLIWIE… JAK KRZYK. …JEŚLI JESTEM KOTKĄ TO MAM RUJĘ I WOŁAM KOCICH KANDYDATÓW, SZUKAM W SUMIE MĘŻA! A JAK JESTEM KOTEM TO PO PROSTU MAM BAAARDZO ZŁY DZIEŃ. MUSISZ BARDZO UWAŻAĆ. JEŻELI NIE CHCESZ BYM UCIEKŁA DO MOJEGO UKOCHANEGO. miaucze A GDY PO PROSTU WARCZĘ….. …TO NIE ŻARTUJĘ, NA PEWNO ZAATAKUJĘ. UWAŻAJ, BO TAKIE WARCZENIE BARDZO ŁATWO POMYLIĆ Z MRUCZENIEM, SZCZEGÓLNIE JEŚLI SŁYSZYSZ JE PO RAZ PIERWSZY. KOCIE UGRYZIENIA SĄ BARDZO BOLESNE! JEŚLI WARCZĘ, ZAATAKUJĘ BEZ WIĘKSZEGO NAMYSŁU, MASZ MAŁO CZASU NA UCIECZKĘ. ZRÓB TO BARDZO SZYBKO, ODWRÓĆ SIĘ PLECAMI, CHROŃ TWARZ!
powrót