GDY MAM DZIARSKI WYRAZ PYSKA, SIADAM I PATRZĘ WPOST NA CIEBIE, USZY WYSUWAM DO PRZODU ORAZ LEKKO MRUŻĘ OCZY… …TO MAM OCHOTĘ SIĘ BAWIĆ. POBAW SIĘ ZE MNĄ MOJĄ ULUBIONĄ ZABAWKĄ.
KIEDY WYSUWAM WIBRYSY SZTYWNO DO PRZODU, OTWIERAM PYSK I POKAZUJE ZĘBY, A USZY MAM POŁOŻONEPŁASKIO, LEKKO DO TYŁU I NA BOKI… …TO MAM OCHOTĘ ZAATAKOWAĆ I JESTEM ZŁY. ZDECYDOWANIE POWINIENEŚ W TYM MOMENCIE UNIKAĆ KONTAKTU ZE MNĄ.
GDY UKŁADAM USZY PŁASKO, ROZSZERZAM ŹRENICE, A GŁOWĘ I WIBRYSY COFAM MOCNO DO TYŁU… …PO PROSTU CHCĘ SIĘ OBRONIĆ. NAJWYRAŹNIEJ BUDZISZ WE MNIE STRACH. MUSISZ DAĆ MI CZAS.
MOJE OCZY BŁYSZCZĄ, WPATRUJĘ SIĘ W CIEBIE, ZACZYNAM STOPNIOWO PROSTOWAĆ USZY I CZEKAM… ... CHĘ DOSTAĆ SMAKOŁYK ALBO ZABAWKĘ, NIE ZREZYGNUJĘ Z TEJ POSTAWY DOPÓKI NIE OSIĄGNĘ CELU! DAJ MI ZABAWKĘ LUB SMAKOŁYK.
GDY MAM PRZYMKNIĘTE OCZY LUB GDY ZAMYKAM JE CAŁKOWICIE, A MOJE USZY I WIBRYSY SĄ NIERUCHOME, WYRAZ PYSKA JEST JAKBY UŚMIECHAJĄCEY SIĘ Z LEKKO UNIESIONYMI KĄCIKAMI KU GÓRZE TO…. …NIC INNEGO JAK WYRAZ ZADOWOLENIA. MOŻESZ JE DOPEŁNIĆ ODPOWIEDNIM SMAKOŁYKIEM, PIESZCZOTAMI BĄDŹ ZABAWĄ.
powrót