Historie

Suczka Ginny nową gwiazdą internetu Maciej Laskowski

Coraz więcej czworonogów zdobywa sławę i popularność dzięki obecności w sieci. Niedawno dołączyła do nich sympatyczna suczka o imieniu Ginny, która w popularnym serwisie społecznościowym Instagram zdobyła już ponad trzysta tysięcy fanów.

Słynna suczka Ginny Słynna suczka Ginny Źródło: Instagram

Ginny reprezentuje rasę Jack Russell terrier i mieszka na co dzień wraz ze swoją opiekunką Chelsea Hope. Życie Ginny nie zawsze było łatwe i przyjemne. Suczka cudem uniknęła śmierci, gdy odnaleziono ją porzuconą przy drodze. Była wówczas bardzo wychudzona i zapchlona, a znaczną część jej ciała pokrywały rany. Na szczęście udało się jej znaleźć szczęśliwy i bezpieczny dom, w którym może do woli bawić się i odpoczywać. Ponadto Chelsea zadbała o jej powrót do zdrowia. Obecnie Ginny jest już w pełni sił i najwięcej czasu spędza na spaniu, zabawie i jedzeniu. Od około trzech lat jej codzienne życie można obserwować w serwisie Instagram.

Dzięki temu fani Ginny mogą dowiedzieć się, że ulubionym przysmakiem słynnej suczki są wszystkie przekąski o smaku bekonu. Ponadto Ginny potrafi przybić piątkę, grać w karty, a nawet rozwiązywać krzyżówki. Największą przyjemność sprawia jej jednak zabawa na świeżym powietrzu i odpoczynek na kanapie w otoczeniu swoich pluszowych zabawek. W internecie w serwisie YouTube na kanale ChessyHope można zobaczyć kilka filmów przedstawiających codzienne życie Ginny.

Jack Russell terrier to rasa psów szczególnie popularna w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanach Zjednoczonych oraz Australii. Czworonogi należące do tej rasy pełnią głównie rolę psów do towarzystwa. Wykorzystuje się je jednak także podczas polowań oraz do tępienia szkodników i pilnowania domów. 

 

Źródło: Mother Nature Network, Instagram, YouTube

Wróć do cyklu