Te przerażone oczy łapią za serce – jest happy end!

Losy opuszczonych zwierzaków chwytają za serce. Szczególnie kiedy widzimy tak wielkie przerażenie w ich oczach. Jeden z internautów podzielił się zdjęciem, na którym widać małego kociaka ukrytego za samochodową oponą. Został on porzucony przez mamę. Szczęśliwi znalazcy przygarnęli kociaka i nadali mu imię Axel. Internet pokochał tę historię.

 

Źródło: Fot. JustAnotherGoodGuy Imgur

Historia ze szczęśliwym zakończeniem

Bardzo wystraszony pięciotygodniowy kot znaleziony został na jednym z biurowych parkingów. Został porzucony przez matkę, która od kilku już lat żyła w tym właśnie miejscu. Posiłkowała się znalezionymi resztkami. Wcześniej nie było jednak w jej towarzystwie małych kociaków, nie znaleziono też żadnych innych, które mogłyby być rodzeństwem Axel.

Mężczyzna, który znalazł kota, wysłała żonie wskazane zdjęcie z pytaniem, czy może przynieść go do domu. – Kto mógłby powiedzieć „nie” takiej buźce? – pyta retorycznie nowa właścicielka kociaka, której słowa przytacza „Daily Mail”. Para rzecz jasna od razu zawiozła futrzak do weterynarza i kompleksowo się nim zajęła. Maluch jest już czysty i ma zadbane oczka. Axel nie jest jednak fanką wychodzenia z domu, co podkreślają opiekunowie. Musi być jej tam rzeczywiście dobrze!

Psia i kocia miłość

Nic dziwnego, że kotka znakomicie odnalazła się w nowym domu. Ma tam bowiem towarzystwo w postaci innego 19-letniego kota i 2-letniego psa. Co ważne, coraz częściej powiedzenie: „Jak pies z kotem”, traci na znaczeniu. Związek Axel z nowym rodzeństwem zapewne będzie tego kolejnym przykładem. Pisaliśmy niedawno w naszym serwisie między innymi o widocznej miłości Pit bulla Bubby i adoptowanej ze schroniska małej kotki Rue. Oby więcej takich szczęśliwych zakończeń!

Źródło: „Daily Mail”

Fot. JustAnotherGoodGuy