Takich psich urodzin jeszcze nie widziałeś – cudo!

Pewne obowiązki związane z naszymi pupilami po prostu muszą być spełnione. Musimy je wyprowadzać, karmić, szczepić. Z drugiej strony, są też przyjemności, które zarówno dla siebie, jak i dla nich, powinniśmy robić. Jakieś pomysły? Oczywiście! Przyjęcie urodzinowe, które ma za sobą dwuletni mops jest tego najlepszym przykładem.

Źródło: Fot. www.instagram.com/pugloulou/

Przede wszystkim pomysł

Właścicielka psiaka długo zastanawiała się, jak może uczcić ten doniosły dzień: – Tygodnie przed urodzinami Loulou rozpoczęłam burzę mózgów, a nawet kupiłam już takie rzeczy, jak talerzyki i świeczkę z numerem „2” – powiedziała serwisowi „The Dodo” Emma Cornelissen. – Jestem perfekcjonistką i chciałam zrobić to lepiej, niż jej pierwsze urodziny – dodała.

Dzień zaczął się od specjalnie przygotowanej kąpieli z bąbelkami, aby prawdziwa dama mogła odpowiednio przygotować się na wielki wieczór. Później zaczęło się prawdziwe święto. Psiak dostał wielki różowy balon, który przedstawiał jej wiek, a także inne ozdoby, między innymi imprezowy kapelusz oraz tort. Mops uwielbia jeść, więc można śmiało przypuszczać, że był to dla niej najlepszy element wieczoru. Co ważne, był to zrobiony specjalnie dla niej zdrowy przysmak. Właścicielka na szczęście wie, jak zaspokoić kubki smakowe swojej ukochanej psiny.

Źródło: Fot. www.instagram.com/pugloulou/
 

Z miłości wszystko

Jak powiedziała właścicielka, był to dzień pełen emocji, po którym psiak smacznie zasnął. Zapewne Loulou była w tym momencie najszczęśliwszym i najbardziej dopieszczonym czworonogiem na świecie. Przecudne zdjęcia z tego wyjątkowego dnia możemy oglądać na jej Instagramie. Już jesteśmy ciekawi, jaka impreza szykuje się za rok!

Psie urodziny to znakomita okazja do wspólnego świętowania. Odpowiedni wystrój, gadżety, zdrowe i smaczne smakołyki: „Wszystkie istoty dwu, jak i czworonożne, uwielbiają przyjęcia! Czy można wyobrazić sobie milej spędzony wieczór niż posiedzenie w gronie przyjaciół?” – pisaliśmy w naszym serwisie. Do dzieła!

Źródło: Fot. www.instagram.com/pugloulou/
 

Źródło: „The Dodo”