Gwiazdorskie otwarcie

Konferencja prasowa, błysk fleszy, znane osobistości, biżuteria, wspaniałe psy, telewizja, radio, prasa  - portal ZPAZUREM.PL ruszył... z pazurem!

Źródło: Własne

Jak ruszać, to tylko … z pazurem!

W czwartek, 23 maja na Mysiej 3, obyła się konferencja prasowa oficjalnie rozpoczynająca działalność naszego portalu.

Imprezę poprowadziła nasza Redaktor Naczelna- Agnieszka Szulim.

W błyskach fleszy aparatów,  obecności kamer oraz w otoczeniu zacnych gości,  oficjalnie ruszyliśmy! Z czego my sami ale mamy nadzieję, że i nasi obecni i przyszli czytelnicy cieszą się również.  A także ich czworonożni przyjaciele.

Wraz z naszą Redaktor Naczelną, znaną specjalistką od lifestylu i showbiznesu, dziennikarką i prezenterką, autorką bardzo popularnego programu „Na językach”  i oczywiście miłośniczką wszelkich czworonogów, Agnieszką Szulim  będziemy tworzyć wyjątkowy portal starając się sprostać wymaganiom każdego właściciela psa czy kota.

Źródło: Własne
 Naszą ambicją jest tworzenie innego niż wszystkie, innowacyjnego serwisu internetowego,  gdzie każdy użytkownik znajdzie wszystko, czego będzie potrzebował - począwszy od wyboru zwierzaka, jego pielęgnacji i edukacji, sposobów zapewnienia zdrowia czy sposobów na aktywne spędzanie czasu po sklep gdzie potrzebne rzeczy będzie również mógł sprawnie zakupić.

Każdy fashionista znajdzie w kategoriach Lifestyle i Modny Look wiele informacji i zdjęć  najnowszych trendów, modnych miejsc i akcesoriów.

Wśród zaproszonych gości,  znaleźli się oczywiście nasi czworonożni przyjaciele - to przecież oni są naszymi bohaterami. Gościliśmy zarówno zwierzaki naszych gości jak i psy – dogoterapeutów, towarzyszących naszym partnerom ze Stowarzyszenia Zwierzęta Ludziom.

Ponadto mogliśmy oglądać niezwykłą galerię obróżek, zaprojektowanych przez naszych znanych przyjaciół.  W sumie zostało przygotowanych ponad 20 projektów obroży. Między innymi projekty przygotowali Daria Widawska,  Dawid Woliński, firma Chaos Boliglova czy Maciej Dowbor, Anna Popek, Aleksandra Kisio no i oczywiście Agnieszka Szulim. Dochód z licytacji tej „biżuterii” zostanie przeznaczony na walkę o zdrowie dzieci za pomocą dogoterapii.

Ruszyliśmy z pazurem i jesteśmy pewni, że tego „pazura” wystarczy nam na bardzo długo. Razem z naszą redaktor naczelną będziemy się starać, żeby tak jak na konferencji, ciekawych momentów  nie zabrakło. Zapraszamy więc na nasz portal wszystkich 52 miliony obywateli naszego kraju (!) – bo przecież zwierzę to też człowiek, tylko z pazurem!