Zobacz przepiękne zdjęcia - pies, natura, przyjaźń!

Dzielenie pasji z przyjacielem to największe szczęście. Daje podwójną frajdę i jeszcze bardziej do siebie zbliża. A co jeśli tym przyjacielem jest pies? Zobacz fantastyczne zdjęcia, które udowadniają, że wspólne spędzanie czasu z ukochanym czworonogiem ma w sobie niesamowite piękno!

Źródło: Instagram george_and_troja

Cuda natury

Norweska przyroda, fantastyczny psiak będący wiernym towarzyszem podróży i aparat. Tak niewiele, a tak dużo może wnieść – George, który jest właścicielem Troi, przekazuje inspiracje ludziom z całego świata. Co ciekawe, zaczęło się bardzo niewinnie, bowiem podczas wspólnych przygód George fotografował raczej naturę i przeróżne owady.

Podczas wędrówek Troja zawsze była ze mną, nigdy nie miałem jednak pomysłu, by robić zdjęcia właśnie dla niej. Do czasu, gdy podczas wypraw spotykałem ludzi, którzy komplementowali jej wygląd. Postanowiłem więc spróbować i rzeczywiście spodobało mi się to, ponieważ podczas wędrówek tworzy to jeszcze więcej interakcji pomiędzy nami” – słowa George’a cytuje „Boredpanda”.

W listopadzie 2014 roku mężczyzna założył konto na Instagramie, na którym dzieli się wspólnymi z Troją podróżami. Ich profil obserwuje już ponad 135 tysięcy ludzi z całego świata! Dzięki temu dzielą oni pomiędzy sobą pasje zarówno do zwierząt, jak i do bliższych lub dalszych wypraw. Co więcej, fotograf ma nadzieję, że jak najwięcej osób zainspiruje do wspólnego, aktywnego spędzania czasu na łonie natury właśnie z czworonogami. Jego zdjęcia nie pozostawiają złudzeń – warto się na takie wyprawy wybierać!

Źródło: Instagram george_and_troja
  

Podróżnicze inspracje

Chciałbyś znaleźć więcej podróżniczych inspiracji dla siebie i swojego pupila? Pisaliśmy w naszym portalu o zachwycającej parze - psiaku Henry'm i kotce Baloo. Oni także zwiedzają wspólnie ze swoimi właścicielami prawdziwe cuda natury. Ich zdjęcia zapierają dech w piersiach, a na ustach wywołują uśmiech! Zobacz: KLIK


Więcej zdjęć zobacz na kolejnej stronie!

Źródło: Instagram george_and_troja

Foto: Instagram george_and_troja

Źródło: boredpanda

1 2