Wygraj imprezę z udziałem Grumpy Cat

Niezwykle popularny kot, który ze względu na swój charakterystyczny wygląd i kwaśną minę zyskał pseudonim Grumpy Cat, czyli naburmuszonego mruczka, kończy za kilka dni dwa lata. Z tej okazji pod koniec kwietnia firma Friskies wydaje dla niego huczne przyjecie urodzinowe.

Źródło: Photo credit: insidethemagic / Foter / CC BY-NC-ND

Co ciekawe, każdy może wziąć udział w tej wyjątkowej imprezie. Wystarczy wysłać zdjęcie swojego mruczka z kwaśną miną i liczyć na to, że okaże się najciekawsze. Fotki należy przesłać do dziewiątego kwietnia korzystając z profilu w serwisach społecznościowych Facebook oraz Instagram lub poprzez stronę internetową http://www.friskies.com/partymix. Dla osób, których zdjęcia zajmą kolejne miejsca, przewidziano także inne ciekawe nagrody, takie jak między innymi pluszaki przedstawiające Grumpy Cat, zestawy karmy oraz bony na zakupy w sklepach Friskies. Jak przyznaje opiekunka naburmuszonego kota Tabatha Bundesen, jej ukochany mruczek nie jest typem imprezowicza i rzadko uczestniczy w dużych imprezach. Niemniej nie ma nic przeciwko podróżowaniu i kolejny pobyt w Nowym Jorku będzie dla niego pewnym urozmaiceniem.

Grumpy Cat w rzeczywistości nosi imię Tardar Sauce i mieszka w niewielkiej miejscowości w stanie Arizona. Sławę przyniosło mu zdjęcie zamieszczone przez Bryana Bundesena we wrześniu 2012 roku w popularnym serwisie społecznościowym Reddit. Kot stał się błyskawicznie rozpoznawalny na całym świecie, a jego profil na Facebooku polubiło kilka milionów internautów. Grumpy Cat pojawił się w wielu znanych programach telewizyjnych oraz reklamach Friskies. Mruczek został także bohaterem filmu dokumentalnego Lil Bub & Friends, którego premiera miała miejsce podczas znanego festiwalu Tribeca Film Festival.

 

Źródło: AZCentral.com