WOW! Koleżanka Kasi Tusk kupuje w naszym butiku

Beata, jedna z współautorek siostrzanej strony blogu Kasi Tusk – Make Home Easier, jest nie tylko miłośniczką pięknych wnętrz i stylowych przedmiotów, ale też prawdziwą koneserką zwierzęcego piękna.

Urocza Traffka Urocza Traffka Źródło: Suczka Beaty Make Home Easier

Beata, pracująca na co dzień jako projektantka wnętrz i stylistka, jest z zawodu dyplomowanym doradcą podatkowym. Dziewczyna szybko przekonała się jednak, że praca w korporacji nie jest dla niej i rzuciła nudne papierki dla uwielbianej przez niej od zawsze aranżacji wnętrz i możliwości spędzania czasu nie na nadgodzinach w biurze, ale w parku z dziećmi i ze zwierzętami.

Jej dom zawsze był pełen zwierząt żyjących ze sobą w pełnej harmonii. Miała już spaniela, jamnika szorstkowłosego, amstaffa, rybki, świnki morskie, papugi, żółwie, szynszyle, królika i kota. Od zaledwie kilku miesięcy towarzyszy jej też Traffka, urocza owczarka środkowo-azjatycka, która swoje oryginalne imię zawdzięcza upodobaniu do... zabawy w trawie.

Nowa lokatorka wprowadziła do domu Beaty dużo radości, ale i zamieszczania. Dziewczyna nie byłaby przecież sobą, gdyby nie zadbała o to, by jej nowa pupilka miała akcesoria, które będą komponować się nie tylko z charakterem psiny, ale i z całym wnętrzem. I tak też się stało!

W jednym z wpisów na blogu Beata zdradziła, że kupiła Traffce wyprawkę nie gdzie indziej, jak na naszej stronie - za co serdecznie dziękujemy! Które gadżety spodobały się Beacie i jej dzieciom najbardziej? Ich wybór padł na królewskie czerwone legowisko, którego kolor dodaje pozytywnej energii i wprowadza do wnętrza radosny nastrój. Beacie (i Traffce) wpadły w oko także dwie zabawki – koło gumowe na sznurku i kolorowy gryzak. Jak widać, nowe akcesoria bardzo spodobały się suczce, która całą energię przeniosła ze skakania na kanapie na figle z dwoma nowymi zabawkami. Zresztą zobaczcie sami, jak uroczo się bawi!