Udana randka z właścicielem psa

Amerykańscy dziennikarze twierdzą, że istnieje zależność pomiędzy usposobieniem psa, a cechami charakteru jego właściciela. Dlatego samotne kobiety szukające partnera powinny zwrócić uwagę na kilka szczegółów związanych z zachowaniem czworonoga tak, aby łatwiej ocenić osobowość jego opiekuna.

Wspólny spacer z psem to dobry pomysł na udaną randkę Wspólny spacer z psem to dobry pomysł na udaną randkę Źródło: iStockphoto/Thinkstock

Przede wszystkim, jeśli pies jest wesoły, oznacza to, że jego właściciel poświęca mu dużo czasu, a zatem musi być osobą lubiącą się uśmiechać, bawić i wygłupiać. Z pewnością kondycja fizyczna opiekuna jest także niezła, zwłaszcza jeśli jego ulubieniec reprezentuje rasę czworonogów wymagających dużej ilości ruchu na świeżym powietrzu. Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest ułożenie psa. Im lepiej wychowany pies, tym bardziej odpowiedzialny, cierpliwy i godny zaufania właściciel. Jeśli zaobserwujemy, że jego pupil cieszy się dobrym zdrowiem i jest szczęśliwy, to oznacza to najczęściej, że jego życie jest stabilne i toczy się wedle określonego harmonogramu. W rezultacie gdybyśmy związali się z takim mężczyzną, możemy liczyć na poczucie bezpieczeństwa oraz brak rozczarowań i przykrych niespodzianek.

Opieka nad psem wymaga wielu wyrzeczeń i empatii oraz odpowiedzialności za los i uczucia czworonoga. Dlatego można przypuszczać, że sumienny opiekun potrafi także podejmować przemyślane decyzje związane z własnym życiem prywatnym, a także nie zawiedzie swojej partnerki, a w trudnych momentach będzie w stanie zachować zimną krew i doprowadzić do rozwiązania skomplikowanego problemu. Ponadto na pewno zrozumie każdą osobę, która podobnie jak on kocha zwierzęta i lubi poświęcać im swój wolny czas. Warto pamiętać, że spacery z psem są także doskonałą szansą na poznanie bliskiej osoby o zbliżonych zainteresowaniach, potrzebach i celach.

 

Źródło: Petside

z pazurem butik zpazurem.pl z pazurem
z pazurem z pazurem z pazurem z pazurem z pazurem
z pazurem