Top Model Dog

Nie da się ukryć, że psy to najlepsi przyjaciele człowieka, dlatego bezsprzecznie zasługują na królewskie traktowanie. A niektóre z nich mogą nawet liczyć na gwiazdorskie życie! Wszystko to dzięki nowemu programowi telewizyjnemu. Jednak żeby wziąć w nim udział, nie wystarczy być piękną, smukłą i fotogeniczną. Musisz być… po prostu suką! 

Źródło: Forum

Jakiś czas temu w telewizji pojawił się kolejny show, który opiera się na ocenianiu i komentowaniu wyglądu. Nie jest to jednak typowy projekt z ładnymi buziami kobiet, które aspirują do bycia modelek. Rzecz tyczy się bowiem psów, oczywiście tych najpiękniejszych i najzdolniejszych! W ramówce TVN Style możemy oglądać brytyjski program „Top Model dla psów", w którym zwierzęta rywalizują o udział w kampanii reklamowej.

Trzeba się jednak wykazać, dlatego angielskie czworonogi pokazują rozmaite sztuczki, wykonują przeróżne zadania, są malowane, czesane, pudrowane, farbowane i przebierane. Oczywiście, jak na top psa przystało! Ponadto, testuje się ich cierpliwość podczas licznych sesji zdjęciowych i kręcenia filmów reklamowych. A wszystko po to, by wybrać nową psią gwiazdę!

Program z takimi osobistościami, jak Stacey Solomon, modelka Lilah Parsons i hollywoodzki agent Addison Witt, poszukuje najbardziej uroczego czworonoga Anglii. To niezwykłe telewizyjne show łączy w sobie blichtr świata modellingu i miłość do włochatych ulubieńców. Sam wygląd jednak nie wystarczy, by zdobyć miano wielkiego zwycięzcy. Kudłaci uczestnicy muszą bowiem zabłysnąć także nieprzeciętną osobowością oraz naturalnymi predyspozycjami do pracy w show biznesie.

Potencjalny Top Pies musi więc radzić sobie z presją i oczywiście powinien zabłysnąć przed sędziami niezwykłymi umiejętnościami. Rywalizacja jest jednak bardzo zacięta, wszak na planie telewizyjnym pojawiają się psiaki, które potrafią robić naprawdę zaskakujące sztuczki i wykazują ponadto niesamowite zdolności aktorskie czy nawet grają na pianinie! Może Wasze czworonogi też potrafią to robić, tylko jeszcze nie dane Wam było odkryć ich talenty?

Jesteście ciekawi, czy podczas konkursu właścicielom uda się utrzymać ulubieńców pod kontrolą? Zastanawiacie się, która rasa jest z natury stworzona do życia w świetle jupiterów? Jeśli chcecie się przekonać, które psy mają do zaoferowania coś więcej niż tylko rozkoszny wygląd, to koniecznie musicie zobaczyć ten program w telewizji! Top Model Dog – zostań najlepszym psim modelem!