Toffik z billboardu szuka domu!

W połowie lipca pojawił się na billboardach kolejny bohater akcji społecznej „Pies z billboardu”. Tym razem beagle o imieniu Toffik zachęca do adopcji bezdomnych zwierząt hasłem „Jestem Toffik, szukam domu”.  To już kolejny miesiąc ogólnopolskiej kampanii promocyjnej „Pies            z billboardu” realizowanej przez agencję AP360. 

Toffik z billboardu szuka domu! Toffik z billboardu szuka domu!

Na billboardach znajduje się zdjęcie Toffika, który podobnie jak Forrest bohater kampanii sprzed miesiąca, a także wszystkie psy prezentowane w tej kampanii, przebywają w fundacjach, stowarzyszeniach, domach tymczasowych i czekają na swój nowy dom.

Źródło:
Akcja „Pies z billboardu” zaplanowana jest do końca 2017 roku.  Jej celem jest znalezienie miejsca dla bezdomnych psów oraz popularyzacja adopcji zwierząt z przytulisk i schronisk.

Najważniejszym jednak jest próba przełamania stereotypu, że pies ze schroniska jest gorszy od tego kupionego w hodowli. Założeniem akcji jest również wsparcie poprzez działania promocyjne fundacji   i stowarzyszeń, które opiekują się bezdomnymi i schorowanymi psami.

Fundacje biorące udział w akcji, potwierdzają zwiększenie zainteresowania adopcjami w momencie pojawienia się nośników. Swój dom znaleźli podopieczni z Fundacji SOS dla Zwierząt, Fundacji Pomocy Goldenom AUREA oraz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Psitul mnie”. Na nowy dom czeka Toffik, podopieczny fundacji „SOS Beagle”, który jest bohaterem obecnej kampanii.

My także zachęcamy do adopcji Toffika, Forresta,  innych psów z billboardów oraz wszystkich schroniskowych bezdomniaków! Każdy pies zasługuje na kochający dom! Więcej informacji znajdziecie tutaj.


z pazurem butik zpazurem.pl z pazurem
z pazurem z pazurem z pazurem z pazurem z pazurem
z pazurem