Ten pies tańczy "Gangnam Style"

Oto nowy hit sieci! Internet oszalał na punkcie słodkiego psa, Nathana, który tańczy w teledysku do utworu „Gangnam Style”. Klip, w którym pies tańczy, jakby na niewidzialnym koniu, jest dziś popularniejszy niż oryginalna wersja utworu. Zobaczcie sami!

Źródło: Bald is Beautiful Dog Rescue / Facebbok

Niezbyt urodziwy grzywacz chiński nie miał łatwego życia – w ciągu pierwszych sześciu lat życia, był w aż czterech domach adopcyjnych. Dzisiaj na szczęście zdobył nie tylko ciepły i kochający dom, ale także miliony fanów, którzy śledzą jego taniec na platformie YouTube i na Facebooku. Śmieszne video z, tańczącym w rytm najgorętszego przeboju poprzedniego sezonu, psem zostało zamieszczone w Internecie przez instytucję Bald is beatuliful, organizację zajmującą się popularyzacją tak zwanych gołych ras psów, takich jak grzywacz chiński, który zalecany jest między innymi osobom, uczulonym na sierść innych czworonogów.

Film z ucharakteryzowanym na Miley Cyrus tańczącym Nathanem został po raz pierwszy umieszczony przez organizację na Facebooku, następnie został wyemitowany w popularnym amerykańskim talk show „Ellen DeGeneres”. Dziś Nathan jest nie tylko jednym z najpopularniejszych psów w internecie, ale także bez wątpienia najbardziej znanym reprezentantem rasy grzywaczy chińskich. To właśnie między innymi z tego powodu rasa ta cieszy się coraz większą popularnością wśród miłośników czworonogów. Grzywacze przeznaczone są niemal dla wszystkich, a szczególnie dla osób, które mają czas na zabawę i długie spacery. Grzywacze wymagają bardzo starannej troski i dużo cierpliwości podczas wychowywania, ale swoim właścicielom potrafią odwzajemnić się ogromną miłością i, jak widać, zabawą też nie pogardzą. Zobaczcie, jak w rytm „Gangnam Style” tańczy słodki Nathan i też ruszcie się z fotela!

 
Ida Świerkocka