Ten pies może należeć tylko do niej. Na jak długo?

Lady Gaga to jedna z najbardziej znanych celebrytek świata. Nic więc dziwnego, że ze swojej suczki też postanowiła zrobić gwiazdę.

Azja, pies Lady Gagi Azja, pies Lady Gagi Źródło: Instagram

Ostatnio wokalistka  podpadła jednak nie tylko miłośnikom zwierząt, ale i swoim fanom. A wszystko to za sprawą mocno kontrowersyjnych zdjęć, które zamieściła na swoim Instagramie. Na bijącym wszystkie rekordy popularności profilu Gaga opublikowała kilka fotografii swojej pupilki, Azji.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że urocza buldożka francuska wygląda zupełnie jak Lady Gaga! Piosenkarka chyba nie zdaje sobie sprawy z tego, że pies to pies, który niekoniecznie lubi się przebierać. Artyska włożyła swojej ulubienicy między innymi mnóstwo ciężkiej biżuterii i niewygodne ubrania.  Obwieszony jak choinka  pies z pomalowanymi pazurkami nie wyglądał na szczęśliwego.

Wzburzona PETA postanowiła upomnieć wokalistkę. Czy to przyniesie skutek? Czas pokaże. Przypomnijmy, że  to już kolejny raz, kiedy PETA krytykuje wokalistkę. Pierwszy raz oberwało się jej, gdy na gali pojawiła się w sukience z mięsa.