Ten kot wygrałby "Idola"!

Śpiewające koty od lat robią furorę w Stanach Zjednoczonych. Dotychczas w Europie podchodzono do tego pomysłu dosyć pobłażliwie, dopóki ktoś w Wielkiej Brytanii nie wpadł na pomysł wykorzystania śpiewającego kota w reklamie sieci internetowej, która z dnia na dzień stała się absolutnym hitem. To trzeba zobaczyć!

Śpiewający duet Śpiewający duet Źródło: screen/YouTube

Takie reklamy moglibyśmy oglądać codziennie. Znana brytyjska sieć komórkowa Three wypuściła nową reklamę, która ewidentnie została tak skonstruowana, by stać hitem wirusowym w internecie. I to się udało! No, bo jak tu nie zakochać się uroczym kocie, który razem z dziewczynką śpiewa w najlepszym stylu jedną z najbardziej znanych piosenek świata, jaką jest hit lat 80. "We Built This City" zespołu Starship?

 

Reklama pojawiła się w sieci zaledwie kilka dni temu i w tym okresie zdołała zgromadzić imponującą liczbę wyświetleń na platformie YouTube i udostępnień na Facebooku. Twórcy spotu musieli skonstruować kota 3D, co wcale nie było łatwym zadaniem, bo model musiał mieć idealnie odtworzoną strukturę mięśni i kości kota. Jednak efekt zaskoczył wszystkich - śpiewający kot ma więcej "polubień" niż równie urocza mała dziewczynka.