Takich pomocników na korcie jeszcze nie widziałeś!

Któż powiedział, że tylko ludzie mogą być fanami tenisa? Te psiaki udowadniają, że nie tylko lubią sport, ale przede wszystkim mogą brać czynny udział w meczach na najwyższym poziomie. Oto nietypowi chłopcy od podawania piłek!

Źródło: Fot. Screen ASB Youtube

Mecz radości

Urok, szybkość i przede wszystkim dobra zabawa trzech psich muszkieterów zgarnęła całą uwagę podczas jednego z tenisowych meczów. Venus Williams i Svetlana Kuznetsova postanowiły towarzysko zmierzyć się ja jednym z kortów ASB Classic w Auckland w Nowej Zelandii. Widać było, że same zawodniczki są pod wielkim wrażeniem psich umiejętności i frajdy, jaką daje im pogoń za piłkami.

Bullmastif o imieniu Oscar, Border Collie Ted i Super Teddy to, jak słyszymy we wstępie genialnej relacji z meczu, najlepsi na świecie chłopcy od podawania piłek. Drużyna marzeń!

Tenisiści z wielkim sercem

Profesjonalni tenisiści zdają się być prawdziwymi miłośnikami psów. Przytaczaliśmy w naszym serwisie historię Andy’ego Murray’a, który pomógł odnaleźć się zagubionemu futrzakowi: „Gdy spotkał na drodze bezpańskiego, błąkającego się bez celu, przestraszonego psa, nie zastanawiał się ani chwili i zamiast pojechać na ważny trening przed Wimbledonem, postanowił zaopiekować się zgubą” – pisaliśmy.

Oby więcej takich historii, bowiem autorytety ze świata sportu są dla wielu osób przykładem do naśladowania. A miłość do zwierząt jest wzorcem niewątpliwie pozytywnym. Zobacz koniecznie filmik z meczu Williams i Kuznetsovej – uśmiech na twarzy gwarantowany!

Źródło: „Mashable”