Ta historia chwyta za serca. Pies zmienił wszystko

Ostatnie trzy lata były dla Petera Coukoulisa z Tallahassee na Florydzie najtrudniejsze i najsmutniejsze w życiu. 26-letni weteran wojenny po zakończeniu służby w US Marine zapadł na PTSD, czyli zespół stresu pourazowego. To najtrudniejszy czas z jakim przyszło mu się zmagać w jego życiu. Na szczęście jego matka wpadła na pewien pomysł...

Wzruszajacy podarunek Wzruszajacy podarunek Źródło: YouTube

 Nękała go depresja, niepokój, bezsenność. Mimo podjętego leczenia i obecności kochającej rodziny nie potrafił znaleźć sobie miejsca w życiu, nie widział przed sobą przyszłości i nie potrafił poradzić sobie z traumatycznymi wspomnieniami.

Na szczęście jego matka Dena, obserwując jak jej syn zmaga się od wielu miesięcy bezskutecznie z chorobą i jak trudno mu zacząć normalne życie, wpadła na doskonały pomył i kupiła w tajemnicy przed Peterem maleńkiego szczeniaczka razy beagle. Wiedziała, że syn lubi zwierzęta i miała nadzieję, że konieczność opieki nad własnym zwierzęciem niejako zmusi go do powrotu do życia i przywróci mu radość. Nie myliła się.

Źródło: YouTube
Tydzień przed świętami rodzina zgromadzona przy kuchennym stole wręczyła Peterowi pięknie
opakowany prezent z wielką czerwoną kokardą. Mężczyzna popatrzył na prezent tak, jakby wiedział, co w nim jest, ale kiedy go otworzył i zobaczył dwa malutkie wpatrzone w niego słodkie oczka, całkiem się rozkleił. Ze łzami w oczach przytulił maluszka. A kiedy psina wtuliła się w niego z ufnością, jego życie naprawdę kompletnie się zmieniło.