Świetna akcja! Bezpańskie psy jak modelki "Vogue'a"

O tym, jak fotografia może odmienić los potrzebujących zwierzaków, przekonamy się już niedługo. Właśnie rusza akcja społeczna mająca odczarować zły wizerunek bezdomnych zwierząt i zachęcić do adopcji zamiast kupna!

Po psu ta moda Po psu ta moda

Już 3 rusza akcja społeczna Po psu ta moda. Projekt ma na celu pokazanie problemu bezpańskich psów w sposób inny niż robiono to do tej pory. W czasie całej akcji zaprezentowanych zostanie około 25 sesji zdjęciowych, wykonanych na wzór okładek najbardziej znanych  magazynów modowych. W roli modelek wystąpią nie piękne modelki, lecz równie piękne psy - mieszkające w schroniskach i domach tymczasowych. Pomysłodwacą kampanii jest start-up z branży kreatywnej Ostrosiostro. 

Inicjatorzy akcji chcą zerwać ze stereotypem smutnego, poszkodowanego i biednego psa do adopcji i w kolorowy, niestandardowy sposób pokazać, że czworonogi mogą stać się obiektem pożądania tak jak najbardziej znane modelki.

Kampania planowana jest na okres wakacji, co nie często zdarza się w świecie mody, gdyż to właśnie wiosna i jesień są najgorętszym okresem w branży. Jednak dla naszych czworonożnych modeli każdy dzień jest ważny, dlatego organizatorzy nie zwlekają z działaniami i wraz ze sztabem profesjonalistów o ogromnych sercach cały czas przygotowują wszelkie potrzebne materiały.

Efekty pracy będziemy mogli oglądać stronie internetowej www.popsutamoda.pl już od 3 sierpnia. Przebieg akcji będzie również można śledzić na Facebooku, Twitterze czy Instagramie. 

Cały dochód, który uda się pozyskać w ramach kampanii, zostanie przekazany na wsparcie bezdomnych zwierząt.