Stylowe meble dla kotów

Koty to zwierzęta, które z racji swojej dużej sprawności fizycznej, szczególnie łatwo radzą sobie w różnych wnętrzach. Niemniej im więcej mebli umożliwia im doskonalenie praktycznych umiejętności, tym lepiej dla mruczków. Dlatego z roku na rok coraz więcej osób i firm projektuje meble przeznaczone specjalnie dla kotów.

Źródło: Etsy.com

Przykładem jest pochodząca ze stanu Michigan para Mike i Megan. Ta dwójka miłośników kotów początkowo konstruowała wyłącznie meble na własne potrzeby. Niemniej szybko okazało się, że mruczki uwielbiają spędzać czas w otoczeniu tak wyjątkowych przedmiotów. Wówczas pomysłowi Amerykanie założyli firmę o nazwie CatostophiCreations i zaczęli oferować swoje produkty poprzez popularny portal https://www.etsy.com/. Dzięki temu z zalet ich mebli mogą korzystać koty mieszkające w różnych częściach Stanów Zjednoczonych, a nawet w innych krajach na całym świecie.

Rodzaje, rozmiary, a co za tym idzie także ceny mebli są bardzo zróżnicowane. Dużą popularnością cieszą się stylowe hamaki, które umożliwiają mruczkom nie tylko odpoczynek, ale także świetną zabawę. Większość kotów uwielbia także wiszące mostki zaprojektowane na wzór tych zaprezentowanych w serii filmów o Indianie Jones. Niektóre nie chcą w ogóle schodzić z mebli i nawet śpią na nich w różnych, często zabawnie wyglądających pozach.

Opiekunowie mruczków mają także do wyboru różne fontanny i zabawki zachęcające koty do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz półki i stoliki. Z pełną ofertą firmy CatostrophiCreations można zapoznać się na stronie internetowej dostępnej pod tym adresem. Ceny najtańszych produktów zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych.

 

Źródło: DailyMail.co.uk, Etsy