Półmetek aukcji z pazurem

Już od kilku dni właściciele psiaków walczą o niesamowicie piękne i wyjątkowe obróżki zaprojektowane przez celebrytów na aukcji naszego portalu zpazurem.pl „Sławy dla wielkiej sprawy. Licytując obrożę pomagasz!”.

Jedyne takie i niepowtarzalne obroże zaprojektowane przez nasze polskie gwiazdy, wśród których największym powodzeniem cieszy się żółta obróżka od Dawida Wolińskiego & Lilou, która ozdobiona chustką z siatki z cyrkoniami i kolorowymi koralikami przeznaczona jest dla wyjątkowego czworonoga. Dodatkowo zdobi ją okrągła zawieszka, która wygrawerowana imieniem pieska i numerem telefonu właściciela może służyć jako ozdobna adresówka. 

Zaprojektowane przez Dawida obróżki z pewnością są tymi o które warto powalczyć, bo przecież cel aukcji jest w tej licytacji najważniejszy. Cały dochód z pazurowej aukcji zostanie przekazany dla Stowarzyszenia Zwierzęta Ludziom, zajmującego się dogoterapią chorych dzieci. Licytując i kupując te wyjątkowe obróżki z pewnością upiększymy swojego ukochanego pupila i pomożemy czworonogom, które walczą o zdrowie najmłodszych pacjentów – dzieci. Obróżka sprawdzi się również doskonale jako prezent dla psa bliskiej nam osoby czy choćby sąsiada, którego pies wita nas codziennie.

Psie wizyty są wizytami bardzo oczekiwanymi przez dzieci, dlatego nie każmy dzieciom długo czekać na czworonożnych terapeutów! Licytujmy obróżki dla swoich psiaków i pomagajmy tym psom, które pomagają chorym dzieciom!

Zapraszamy na stronę pazurowej licytacji jest jeszcze wiele obróżek dla właścicieli psów, którzy chcą pomóc w szczytnej akcji jaką jest wsparcie dogoterapii. Licytujemy na allegro do 14 czerwca. Czekamy i liczymy na Was!