Spersonalizowana karma dla Twojego psa

Karmienie psa - niby prosta sprawa. Bierzesz worek z karmą i wsypujesz do miski. Tak na oko. Mniej więcej. I gotowe. Czasami raz dziennie, a czasami dwa razy. W międzyczasie jakieś smaczki - gryzaczki, bo przecież inaczej kolejne posłanie znowu „wybuchnie”. Podczas szkolenia dajesz kolejne smakowite nagrody za dobrze wykonane polecenie. Czasami też coś „spadnie” ze stołu. A potem nagle, zupełnie nie wiedzieć czemu, zaczynają się problemy ze zdrowiem naszego ukochanego przyjaciela. A przecież do tej pory wszystko było w porządku. Jak więc prawidłowo karmić psa, by zachować go w dobrej formie i kondycji przez długi czas?

Źródło: Unsplash

Nie kupuj "w ciemno"
Kochamy nasze domowe zwierzaki. Chcemy, by były zdrowe i szczęśliwe. O ile szczęście zależne jest w większości od pozytywnych emocji, o tyle zdrowie w bardzo dużej mierze zależy właśnie od właściwego karmienia. Ile razy Twój pupil dostał coś, czego nie powinien jeść? Często podajemy naszym milusińskim ludzkie jedzenie, które jest dla nich niezdrowe i może być przyczyną wielu dolegliwości. 

Niezależnie od wieku czy rasy psa powinniśmy zapewnić naszemu pupilowi odpowiednio zbilansowany posiłek. Szczeniak w okresie wzrostu ma inne potrzeby żywieniowe niż pies dorosły. Senior nie ma już tyle energii co kiedyś i zbyt kaloryczna karma spowoduje nadwagę, ale za to przydałaby mu się dodatkowa dawka glukozaminy, chondroityny i MSM na wzmocnienie elementów chrzęstno – stawowych układu ruchu.

Jednak większość z nas nie jest technologiem żywienia i trudno nam zdecydować czym karmić naszego psa. Co zatem zrobić? Kupować „w ciemno”? Zdać się na opinie w internecie? Ale przecież to co dobre dla jednego czworonoga nie musi być dobre dla naszego psa. Każdy z nich jest przecież zupełnie inny… Jak więc wybrać najlepszą karmę? Jak sprawdzić czy będzie odpowiednia dla naszego pupila?

A co jeśli Moja Miska zrobi to za Ciebie? 

Wysokiej jakości karma dla Twojego psa

To będzie jak wizyta w sklepie z odzieżą. Dużo wzorów, kolorów, fasonów, ale ten sklep ma stylistę, który doradzi w jakim ubraniu będziesz wyglądać najlepiej. Tak samo Moja Miska pomoże Ci dobrać odpowiednią karmę dla Twojego psa. 

Źródło: www.mojamiska.pl
  

Moja Miska to wysokiej jakości sucha karma dla psów przygotowana z naturalnych składników najwyższej jakości. To także innowacyjna, pierwsza na polskim rynku usługa polegająca na optymalnym dopasowaniu karmy do potrzeb i preferencji Twojego psa. 

Wystarczy, że na stronie mojamiska.pl zbudujesz profil Twojego psa odpowiadając na kilka pytań najczęściej zadawanych podczas wizyty u lekarza weterynarii. Będziesz mieć również możliwość dodania zdjęcia Twojego czworonoga - znajdzie się ono na personalizowanym, opatrzonym jego imieniem opakowaniu. Zaproponowany zostanie dla Twojego psa odpowiedni rodzaj mięsa lub ryb oraz zostanie opracowana  dzienna porcja karmy dokładnie zbilansowanej  o odpowiedniej wartości energii metabolicznej (EM kcal/100g ).

Bazując na wiedzy przekazanej nam o Twoim psie - Moja Miska zaproponuje recepturę karmy najbardziej odpowiadającej jego potrzebom i preferencjom żywieniowym. Pozostanie Ci już tylko wybrać ulubiony smak, gramaturę i sposób dostawy. Zobacz co mówią Klienci Mojej Miski i lekarze weterynarii: https://www.mojamiska.pl/.


Partnerem artykułu jest:

Źródło: www.mojamiska.pl