Sławy dla wielkiej sprawy! Licytacja z pazurem

Wielkimi krokami zbliża się Ogólnopolski Dzień Dogoterapii (16-06-2013). Z tej okazji portal zpazurem.pl we współpracy ze Stowarzyszeniem Zwierzęta Ludziom oraz znanymi osobami polskiego showbiznesu zorganizowali aukcję zaprojektowanych przez siebie obróżek, z której dochód zostanie przeznaczony na wsparcie szczytnego celu jakim jest dogoterapia - pomoc najbardziej potrzebującym, chorym dzieciom.

Dogoterapia, czyli terapia z udziałem psa jest naturalną formą wzmacniająca rehabilitację ruchową i psychoterapię. Istotą dogoterapii jest nawiązanie łączności przy pomocy bliskiego, dotykowego kontaktu między osobą chorą, niepełnosprawną a psem terapeutą. Ta forma terapii kontaktowej pozwala na usprawnianie rozwoju ruchowego, intelektualnego, emocjonalnego i społecznego. Zwierzęta przez pewnego rodzaju zabawę z osobami chorymi oddziałują na zmysł wzroku, słuchu, dotyku i węchu wspierają rehabilitację jednocześnie dostarczając ogromnej przyjemności i radości niepełnosprawnym dzieciom.

Portal zpazurem.pl chce być zawsze w centrum istotnych wydarzeń związanych ze zwierzakami i ich właścicielami, bo są  oni najbliżsi naszym sercom. Właściwe wyszkolenie psa, który następnie może zająć się terapią dzieci wiąże się z wysokimi kosztami, dlatego postanowiliśmy wesprzeć Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom aby mogło dalej pomagać kochanym dzieciakom.

Dzięki zaangażowaniu polskich gwiazd i projektantów mody stworzyliśmy 29 indywidualnych projektów  obroży „z pazurem”.  Każda z nich jest inna, wyjątkowa i niebanalna. Jesteśmy przekonani, że fantastycznie podkreślą indywidualny charakter Twój i Twojego zwierzaka.

Licytacja odbędzie się na allegro w dniach od 7 do 14 czerwca. Jesteśmy przekonani, że hojność osób biorących w licytacji, pozwoli nam zebrać jak najwięcej środków na wsparcie dogoterapii. Cały zysk zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Zwierzęta Ludziom.

W tym miejscu twórcy portalu zpazurem.pl, Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom, psi terapeuci, a także projektujący obroże, pragną zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w zorganizowanej przez portal zpazurem.pl licytacji. Niech HOJNOŚĆ będzie z Wami.

 O wynikach aukcji będziemy na bieżąco informować na portalu zpazurem.pl, na naszym profilu na Facebooku oraz na stronach Stowarzyszenia.

Serdecznie chcielibyśmy też podziękować naszym projektantom, którzy mimo wielu obowiązków z pełnym zaangażowaniem i wielkim przejęciem zaprojektowali te wyjątkowe obroże .

Serdecznie dziękujemy :

Aktorom, dziennikarzom i prezenterom, wokalistom : Julii Pietrusze, Oldze Bończyk, Marcinowi Kwaśnemu,  Majce Jeżowskiej, Annie Popek, Maciejowi Dowborowi, Aleksandrze Kisio,  Darii Widawskiej,  Natalii Siwiec, Dorocie Wróblewskiej,  Izabeli Janachowskiej, Adzie Fijał, Agacie Nizińskiej, Kasi Klich, Lidii Kopani i Agnieszce Szulim, naszej Redaktor Naczelnej;

Projektantom mody: Marcie Boliglova  i marce Chaos,  Dawidowi Woliński & Lilou, Plichowi, Me-like, Harmnni,  Rinie Cossack.

 

Oraz tym, którzy z pełnym zaangażowaniem  je wzorowo wykonali :

Chaos by Boliglova

Me-like

Rina Cossack

Małgorzacie Funkiewicz


Pomóżmy pomagać psom, które pomagają nam!

Bądźcie z nami od 7 do 14 czerwca 2013 r. na allegro!

Obdarowując swojego pupila cudowną obróżką,

Pomagacie psiakom, które ciężko pracują dla chorych dzieci.

 

Redakcja portalu Zpazurem.pl,

Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom