Sesja z pazurem

Prozwierzęce hasła i casualowy styl - to wyznaczniki zaprojektowanych specjalnie dla portalu Zpazurem.pl T-shirtów, zaprezentowanych przez Agnieszkę Szulim - Redaktor Naczelną, w sesji zdjęciowej dla marki Chaos by Marta Boliglova. Z jednej strony oryginalne bluzki ze względu na treść, którą przedstawiają, a z drugiej uniwersalne, ponieważ pasują do każdej stylizacji.

Agnieszka Szulim z amstaffami Tedi i Benią. Agnieszka Szulim z amstaffami Tedi i Benią. Źródło: materiały własne

„Respect parents, glorify God and don’t hurt animals!” (Szanuj rodziców, sław Boga i nie krzywdź zwierząt) oraz „Respect, love, pamper” (szanuj, kochaj, pieść) - w wersji z odciskiem kociej i psiej łapki - to hasła wyrażające zamiłowanie do zwierząt Agnieszki Szulim, naszej Redaktor Naczelnej, która wzięła udział w zadziornej sesji zdjęciowej dla marki Chaos by Marta Boliglova. Bluzki te pasują zarówno do luźnych stylizacji sportowych, odważnych, rockowych zestawień "z pazurem", a także do eleganckiej wersji stroju wyjściowego. 

Agnieszka Szulim - Redaktor Naczelna Zpazurem.pl Źródło: materiały własne

Szczególnego charakteru sesji zdjęciowej nadała sceneria dawnych Zakładów Mechanicznych "Ursus", a dodatkowego "smaku" przyprawiły groźnie wyglądające psy, które w rzeczywistości mają przyjacielski charakter. Śliczne amstaffy Tedi (AVANTI Ashanti Super Staff), Benia (BENYA z Merclini Villa) oraz urocza dobermanka Mafia z hodowli Dura Lex szybko nawiązały dobry kontakt z Agnieszką, która jest znana z miłości do zwierząt.

 
Razem z naszą Redaktor Naczelną w sesji wzięły udział Natalia Siwiec - modelka i celebrytka oraz Sylwia Nowak - modelka oraz aktorka serialu "Miłość na bogato". Trzeba przyznać, że wszystkie trzy panie świetnie wyglądają w T-shirtach zaprojektowanych przez Chaos by Marta Boliglova we współpracy z portalem Zpazurem.pl. Masz ochotę sprawdzić, jak Ty wyglądałabyś w tak unikatowej bluzce? Jest to możliwe, ponieważ koszulki można zakupić w naszym butiku. Warto podkreślić, że 15% dochodu pozyskanego ze sprzedaży t-shirtów zasili konto Schroniska w Korabiewicach w ramach wsparcia akcji "Nakarm zwierzaka za 2 złote"!

Natalia Siwiec - modelka i celebrytka Źródło: materiały własne
Sylwia Nowak - modelka i aktorka Źródło: materiały własne


Noszenie ubrań z hasłami, które są na co dzień naszym mottem życiowym jest ostatnio bardzo modne, dlatego bluzka "z pazurem" może stać się nieodłączną częścią garderoby odważnych, nie bojących się wyznać miłości do zwierząt kobiet.
Warto podkreślić, że zniewalający efekt końcowy sesji, którą możecie oglądać, to zasługa wielu osób:

Modelka: Agnieszka Szulim - Redaktor Naczelna Zpazurem.pl
Zdjęcia: Łukasz Ratajak, Anna Szubert, Tomasz Zienkiewicz/ Bizzare Studio
Makijaż: Magdalena Pieczonka
Fryzury: Salon Fab&Glam Warszawa
Stylizacja: Marta Boligłowa/ Chaos by Marta Boliglova
Psy: Avanti Ashanti Super Staff- Tedi; Benya z Merclini Villa – Benia; Mafia z Dura Lex Polonia