Psy z bajek - dziś podbijają serca dzieci

Opowieści o gadających zwierzakach to jedne z najlepszych bajek. Jeśli spytasz przedszkolaka, które dobranocki są najfajniejsze, na pewno powie, że te o pieskach (i samochodach oczywiście ;). Dziś to te kreskówki podbijają serca dzieciaków.

Clifford - wielki czerwony pies
Przyjaźni się z Emily Elizabeth Howard, swoją właścicielką. Gdy był mały, bał się, że nie urośnie, ale stało się zupełnie odwrotnie - wyrósł na psiaka wielkości słonia! Gdy spytałem pięciolatka Janka, dlaczego lub Clifforda, powiedział, że z powodu takiej śmiesznej czkawki i dlatego, że mówi. "Wiesz wujku, on mówi, a nikt nie może się dowiedzieć, że on i inne psy mówią, to taka tajemnica!" - wspomina.

Clifford wielki czerwony pies


Psi Patrol
Jeśli mi nie wierzysz, spytaj jakiegoś przedszkolaka - nie znam dzieciaka, który nie kocha tej bajki! Spytałem dzieciaki w mojej rodzinie, dlaczego Psi Patrol jest taki fajny. Wszystkie zgodnie przyznały, że dlatego, bo pieski pomagają innym i są zawsze na zawołanie. Jaś mówi, że najfajniejsza jest Zuma, czekoladowy labrador retriver, bo potrafi pływać i nurkować. "Ale wszystkie mają świetne pojazdy i jeżdżą nimi tak szybko, jak Zygzak McQueen!" - dodaje. Marshall to dalmatyńczyk, Chase - owczarek niemiecki, buldog angielski ma na imię Rubble, kundelek to Rocky, Skye - cockapoo, czyli połączenie pudla i cocker spaniela, a husky wabi się Everest.
Psi Patrol

Marta mówi
Zabawna kundelka przypominająca labradora ma cudowną moc - tak samo dobrze jak język psi, rozumie też ludzki. Dzięki literkowej zupie, którą codziennie jada, potrafi mówić i czytać. Przyjaźni się z Helen, córką swoich właścicieli.

Marta mówi