Psy niczym profesjonalni modele? Musisz to zobaczyć!

Psy to najlepsi modele i modelki. Dowód? Proszę bardzo! Zdjęcia z najnowszej kampanii projektantki Zofii Chylak podbiły nasze serca. Czworonogi w otoczeniu stylowych torebek to strzał w dziesiątkę!

Źródło: Fot. Zofia Chylak

Genialne fotografie

Efektem niecodziennej sesji zdjęciowej są czarno-białe fotografie. Gwiazdami, oprócz elementów modowych, są psy. Małe, duże, puchate, krótkowłose – wszystkie sprawdziły się znakomicie. Zdjęcia wykonał fotograf Błażej Żuławski, za design planu odpowiadała Anna Szczęsny, a produkcją zajęła się Ela Przygoda. Efekty pracy można podziwiać między innymi na Facebooku.

Kampania ewidentnie przypadła do gustu internautom, którzy o sesji wypowiadali się praktycznie w samych superlatywach. „Torebki rewelacyjne a ta sesja - extra pomysł”; „Śliczne psy i piękne torby”; „Modelki najlepsze! Torebki – marzenie” – to tylko niektóre z komentarzy.

Czworonożna moda

Warto zauważyć, że ostatnimi czasy psy i modę łączy coraz więcej. Pisaliśmy w naszym serwisie o kolekcji butów i torebek z wizerunkiem ukochanego bohatera z dzieciństwa – Reksia. Nie ma żadnych wątpliwości, psiakom trudno jest się oprzeć!

Fot. Zofia Chylak

Fot. Zofia Chylak

Fot. Zofia Chylak

Fot. Zofia Chylak

Zofia Chylak to projektantka akcesoriów skórzanych, która swoją pierwszą kolekcję torebek stworzyła w 2014 roku. Jej projekty szyte są w Polsce. W 2015 roku doceniona została nagrodą Elle Style Award w kategorii „Marka Roku”.