Psi ratownik - wzruszająca historia

To, że pies jest najlepszym i najwierniejszym przyjacielem człowieka wszyscy czytelnicy naszego portalu doskonale wiedzą! Oto kolejny dowód. Poznajcie Tony’ego – ten niewielki żółty piesek jest najlepszym przyjacielem Jesusa Hueche, który pewnego dnia znalazł go na ulicy, zaadoptował i uczynił członkiem rodziny. A pies, jak to pies, obdarzył go ogromną psią miłością! 

Psi ratownik Psi ratownik Źródło: internet

Niedawno Jesus przycinał drzewo w pobliżu swojej posesji i spadł z wysokości prawie czterech metrów, uderzając się w głowę i tracąc przytomność. Wierny Tony nie opuścił nawet na chwilę swojego nieprzytomnego pana. Ułożył się na nim, chroniąc go i czekał na nadejście pomocy. Podczas gdy ratownicy medyczni zakładali rannemu kołnierz i przenosili go na nosze malutki psiak trwał wiernie przy boku pana, a gdy ten odzyskał na chwilę przytomność - podał mu łapę i polizał w rękę, aby podtrzymać go na duchu! Pies bardzo chciał nawet wskoczyć do karetki pogotowia, ale to już nie było możliwe.

Źródło: internet
 

Na szczęście obrażenia Jesusa Hueche okazały się nie takie groźne, jak mogłoby to wyglądać i Tony dość szybko mógł zobaczyć swojego ukochanego właściciela.
„Tony jest dla mnie jak syn.” – powiedział Jesus lokalnym mediom, tuląc do siebie wiernego psiaka.

Źródło: internet