Praktyczny hamak dla kota

Koty dużą część życia spędzają na błogim leniuchowaniu. Nic dziwnego, że ich ulubionymi miejscami są najczęściej wygodne meble lub przedmioty pozwalające na doskonały relaks. Kocie zwyczaje postanowił wykorzystać twórca hamaku o nazwie Woozy. Zanim jednak gadżet pojawi się na rynku, internauci muszą wesprzeć finansowo projekt, który promowany jest obecnie na platformie crowdfundingowej Kickstarter.com. Potrzebne jest 6500 dolarów, a póki co uzbierano 4780 dolarów. Na szczęście pozostało jeszcze kilkanaście dni. Istnieje więc spora szansa, że zakładany cel zostanie osiągnięty.

Hamak dla kota Hamak dla kota Źródło: Kickstarter.com/Wohood.com

Prosty, ale zarazem stylowy i bardzo praktyczny hamak został zaprojektowany w holenderskiej pracowni Wohood. Jego głównym pomysłodawcą jest Ralf Frieckel. Gadżet przypomina z wyglądu drewnianą półkę i można go z łatwością zamontować przy grzejniku. Dzięki temu mruczek ma okazję nie tylko wypocząć, ale także się ogrzać. Hamak będzie dostępny w kilku wersjach kolorystycznych: niebieskiej, szarej, ciemnoszarej, zielonej, żółtej i czerwonej. Co więcej, gadżet został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Sprawdzono także, czy przypadnie do gustu kotom. Mruczki, którym zaprezentowano Woozy, były zachwycone i bez wahania ucięły sobie na nim drzemkę.  

Źródło: materiały własne

Płótno znajdujące się w hamaku jest produkowane w całości z materiałów odzyskanych na drodze recyclingu. Dodatkowo można je szybko i łatwo zdjąć, wymienić oraz umyć, gdyby uległo zabrudzeniu.

W naszym Butiku są już dostępne futrzane kołyski oraz koszyk na kaloryfer z najwyższej jakości materiałów.

 

Źródło: Wohood.com, Kickstarter.com, Cnet.com