Pozwól kotu Cię urządzić

Producenci kocich mebli zaskakują kociarzy modnym designem. Oferowane przez nich stylowe i ekskluzywne meble dają mocną podstawę do pójścia ze swoim kotem na kompromis w urządzaniu mieszkania. Pożegnaj staromodne drzewka, które do niczego nie pasują i zaprzyjaźnij swojego kota z nowymi meblami. Meblami inspirowanymi kocimi potrzebami, a przy tym gustownymi dla ludzi.

Źródło: materiały własne

Nie każdy miłośnik kota jest w stanie zdzierżyć widok kocich drzewek. Tradycyjne kocie drzewka, pełniące niezwykle ważną funkcję w życiu kotów, są po prostu nudne i nieciekawe. Często ich widok w centrum gustownie urządzonego mieszkania zwyczajnie kole w oczy. Dlatego najchętniej usuwamy drzewka w najciemniejszy kąt mieszkania. W kąt, z którego kot nawet nie myśli korzystać, bo przecież życie toczy się w salonie, a nie garderobie ukochanego pana.

Teraz stylowi kociarze mogą iść ze swoim kotem na kompromis w urządzaniu wspólnego domu. Producenci kocich mebli coraz częściej wychodzą naprzeciw wysokim oczekiwaniom swoich klientów. Zaskakują ich modnym designem i funkcjonalnością oferowanych przez siebie mebli. Urban Cat Design, jeden z producentów kocich mebli w wyjątkowy sposób rozpieszcza gusta kociarzy, którzy szczególnie dbają o piękne wnętrza swoich mieszkań dzielonych z przyjacielem kotem, nie zapominając przy tym ich specyficznych potrzebach.

Dwa w jednym
CatCase, firmy Urban Cat Design to regał i kocie drzewko w jednym. Ten funkcjonalny regal jest nie tylko przyjazny dla kotów, ale i ludzkich oczu. Na regale śmiało możemy położyć ulubione książki, płyty CD i DVD, bez obawy, że korzystający z tego „placu zabaw” kot zrzuci coś z półki, kiedy będzie po niej skakał czy wspinał się na sam szczyt. Półeczki z książkami są odgrodzone tylną ścianką, która chroni je przez domowymi drapieżnikami.

Dodatkowo, przejścia dla kotów na regale są wyłożone specjalną wykładziną, odporną na kocie pazury. Dzięki temu materiałowi koty będą miały lepszą przyczepność i milsze posłanie. Góra regału to doskonałe obserwatorium dla kotów, które kochają patrzeć na nas „z góry”.

Regał wykonany jest z płyt MDF i dostępny w uniwersalnym białym kolorze, który pasuje praktycznie do każdego wnętrza. Swoistego charakteru temu meblu dodają wykładziny dostępne aż w dziewięciu kolorach! Więc z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Jeśli po jakimś czasie dany kolor nam się znudzi lub zechcemy przearanżować swoje wnętrze, to w każdej chwili możemy zmienić wykładzinę na inną.

Kuwety, z oczu precz!

Rozstawione po całym mieszkaniu kocie kuwety to zmora dla każdego właściciela tego czworonoga. Bo, kto by chciał mieć kocie WC w salonie, kuchni czy nawet łazience? Urban Cat Design znalazł sposób na schowanie kuwety. Catinet to prosta i elegancka komoda, pasująca do każdego nowoczesnego wnętrza, która w środku kryje kocią kuwetę. W komodzie znajduje się także miejsce na żwirek, łopatkę czy worki na odchody. Takie rozwiązanie zapobiega również rozsypywaniu przez kota żwirku. Komoda wykonana jest z łatwego do czyszczenia materiału, a to oszczędzi nam czas na sprzątanie, który będziemy mogli przeznaczyć na zabawę z naszym pupilem.

Z górki i na pazurki

Każdy, kto ma kota, wie, jak bardzo te kochają wylegiwać się na półkach. Urban Cat Design też o tym wie, dlatego w ofercie ich mebli nie mogło zabraknąć specjalnych półek dla kotów. Półeczki mają różne kształty i dodatkowo pokryte są wykładziną odporną na kocie pazurki. A skoro o pazurkach mowa, warto wspomnieć o pasujących do całego zestawu drapakach. Te stylowe, modne, o klasycznych kształtach meble z pewnością przypadną do gustu każdego kociarza i każdego kota. Meble Urban Cat Design zapewnią naszym kotom wspaniałą zabawę i odpoczynek, a nam relaks dla oczu, uczucie czystości i porządku.

Ciekawą ofertę akcesoriów dla kotów, które świetnie podkreślą styl nowoczesnego mieszkania, znajdziecie w naszym butiku Zpazurem.pl!