Powstał pierwszy koci dom publiczny!

Tego jeszcze nie było! W Brukseli powstał pierwszy na świecie oficjalny dom publiczny przeznaczony dla kotów. Jednak przybytek kociej rozkoszy nie ma typowej formy stacjonarnej, ale jest animacją wyświetlaną na ścianie budynku, znajdującego się zresztą w centrum dzielnicy czerwonych latarni.

Kot w domu publicznym Kot w domu publicznym Źródło: http://www.gaia.be/

Na szczęście sylwetki kopulujących kotów nie są przejawem głupiego żartu, ale to oryginalna akcja społeczna, która ma przypominać właścicielom kotów i kotek o zaletach sterylizacji. Idea opatrzona jest komentarzem w języku francuskim: "Les chats ont beaucoup trop de partenaires et trop de petits. Faites sterilizer votre chat" (w wolnym tłumaczeniu: "Koty mają za dużo partnerów seksualnych. Ogranicz  liczbę niechcianych kociaków, wysterylizuj swojego kota").

Cyfrowa animacja wyświetlana jest w godzinach wieczornych budynku Crowne Plaza, obok którego znajdują się prawdziwe domy publiczne. Na stronie internetowej fundacji Gaia, promującej sterylizację jako rozwiązanie niekontrolowanego przyrostu naturalnego kotów, możemy wirtualnie zwiedzić koci dom publiczny, a nawet zobaczyć porno z udziałem czworonogów.

Zgodnie z szacunkami organizacji, co roku do schronisk w Belgii trafia 30 tysięcy kotów. Pomysłodawcy filmiku chcą w ten sposób przekonać Belgów, że sterylizacja jest najbardziej humanitarnym sposobem ograniczania liczby bezdomnych zwierząt. Informacje dotyczące liczby bezpańskich zwierząt są przerażające, w 2009 roku w Belgii uśpiono ponad trzydzieści procent kotów, mieszkających w schroniskach, ponieważ nie można było znaleźć dla nich domów.


z pazurem butik zpazurem.pl z pazurem
z pazurem z pazurem z pazurem z pazurem z pazurem
z pazurem