Pomóżmy Korze i Kacperkowi

Kochani, do naszej redakcji przyszedł nietypowy mail z prośbą o pomoc. Znajdźcie chwilę i przeczytajcie historię Kacperka. Może Wy również będziecie mogli pomóc?

Źródło: album rodziny Rakoczy

"Pewnie dostajecie Państwo takich informacji sporo, ale proszę przeczytać, tu chodzi o zdrowie i dobro dzieci..., prosimy o każdą pomoc, za nami równo 8 lat walki o nóżki i kręgosłup synka.

To mój synek Kacperek, ma 8 lat, przyszło mu żyć z rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem wrodzonym, jest porażony od pasa w dół, nie kontroluje swoich potrzeb fizjologicznych, jest pampersowany. Syn jest pod stałą kontrolą wielu specjalistów, jak neurolog, neurochirurg, ortopeda, urolog, nefrolog, dr rehabilitacji.

Jest zmuszony jako dziecko bardzo ciężko pracować, musi jeździć na kosztowne i pracowite turnusy rehabilitacyjne, dwutygodniowe w ośrodkach rehabilitacji dzieci. Ale to wszystko dużo za mało... Jeden turnus nie uzdrowi naszego syna, ale na pewno wspomoże jego rozwój. Widzę ile taka rehabilitacja daje, jak dobrze skutkuje, wskazane jest, co najmniej 5-6 turnusów w roku, a koszt jednego turnusu wynosi około 4900,00 – 5800,00 w zależności od ośrodka, bez zajęć dodatkowych."

Kacperek nie chodzi samodzielnie, ale ma duże szanse!!!


Źródło: Redakcja
Kacperkowi w jego życiu towarzyszy Kora - 7 letni golden. To ona nauczyła Kacperka raczkować i pełzać, to ona towarzyszy mu w jego codziennych zmaganiach. To terapia nie tylko fizyczna, ale również psychiczna. Jak wiemy wszyscy zwierzę to też wydatek, dlatego nasza redakcja wspomogła ukochanego psiaka Kacperka kilkoma drobiazgami: legowiskiem, karmą, kocykiem i zabawkami.

Kochani, wiemy, że takich historii jest tysiące, ale my chcieliśmy się z Wami podzielić właśnie tą i zachęcić Was do pomocy Kacperkowi. To bardzo silny chłopiec, właśnie wrócił do domu po poważnej operacji kręgosłupa. Jeżeli tylko możecie, pomóżcie tej rodzinie.


Jeżeli chcecie rozliczyć 1% podatku:

Nr KRS 0000186434
cel szczegółowy; Rakoczy Kacper 34/r

 

Jeżeli chcecie przelać pieniądze poza rozliczeniem z US, oto dane Fundacji:

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym SŁONECZKO

77-400 Złotów, Stawnica 33

Konto: Spółdzielczy Bank Ludowy Zakrzewo Oddział w Złotowie:

89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

Z dopiskiem: Na leczenie i rehabilitację Rakoczy Kacper symbol 34/R