Pomaluj bombkę dla bezdomniaka!

Okres świąteczny to czas kiedy staramy się być lepsi, pomagać innym bardziej potrzebującym.
2 grudnia w Soho Factory w Warszawie zapraszamy na wielkie malowanie bombek! Przyjdź pomaluj jedną bombkę a pół kilo karmy trafi do bezdomniaka z fundacji Zwierzochron.

Bombki dla psiaków Bombki dla psiaków Źródło: internet

2 grudnia 2017 roku w Warszawie w Soho Factory odbędzie się największy w Polsce kiermasz dla psów DOG DAY Festiwal. Każdy właściciel czworonoga będzie mógł przyjść ze swoim psem i zrobić mikołajkowo świąteczne zakupy. Można będzie wszystkiego spróbować i przymierzyć zanim podejmie się decyzję o zakupie. A asortyment będzie imponujący 70 stoisk od pysznych karm, smakołyków, zabawek, legowisk, ubranek, gadżetów, przyrządów do higieny, etc. Dodatkowo z racji świątecznego klimatu każdy właściciel ze swoim psem będzie mógł zrobić zdjęcie z Mikołajem na ściance i wziąć udział w konkursie na najsympatyczniejszą parę dnia.

Podczas wydarzenia będziemy wpierać Fundację Zwierzochron, która zajmuje się  opieką nad zwierzętami żyjącymi w schroniskach. Każdy w tym dniu może włączyć się w naszą Akcję malowania bombek. Za każdą pomalowaną bombkę firma Husse i Dolina Noteci przekażą 0,5 kg karmy. Im więcej pomalujemy bombek tym więcej karmy trafi do wybranych przez Zwierzochron schronisk. Może tak się stać, że firmy przekażą drugie tyle w prezencie świątecznym.  Tego w tym momencie nie wiemy, ale bardzo na to liczymy, więc im więcej osób tym więcej kilogramów karmy.

Portal www.zpazurem.pl z wielką przyjemnością włączy się w tę akcję i zaprasza wszystkich swoich czytelników, aby przyszli i pomalowali bombki dla potrzebujących pomocy bezdomnych zwierzaków ze schronisk!

Czas: 2.12.2017

Miejsce: Soho Factory, ul. Mińska 25, Warszawa

z pazurem butik zpazurem.pl z pazurem
z pazurem z pazurem z pazurem z pazurem z pazurem
z pazurem