Półka na/dla kota

Wśród bogatych ofert producentów stylowych, nowoczesnych mebli coraz częściej możemy odnaleźć meble i akcesoria dla czworonogów. Nie dziwmy się więc jak znajdziemy obok regałów na książki półkę na kota.

Źródło: www.akemitanaka.com

Coraz więcej producentów ekskluzywnych i designerskich mebli pamięta o miłośnikach zwierząt, którzy także dają o piękne i nowoczesne wnętrza mieszkań dzielonych ze swoimi pupilami. Wciąż pojawiają się nowe akcesoria dla zwierząt, które doskonale komponują się ze stylowymi wnętrzami współczesnych mieszkań. Dziś już możemy powiedzieć dość paskudnym, trudnym w utrzymaniu czystości legowiskom naszych najbliższych futrzaków, które zagracają i drażnią gusta wielu właścicieli czworonogów. Teraz możemy przebierać w ofertach przepięknych akcesoriów i gadżetów, które nie tylko świetnie wpasują się w przestrzeń każdego nowoczesnego lokum dzielonego z psem albo kotem, ale przede wszystkim są niezwykle funkcjonalne i komfortowe dla tych, którzy z nich będą na co dzień korzystać, czyli dla naszych pupili.

Ta półeczka zamonowana nad podłogą może również małemu psu służyć jako wygodne legowisko. Źródło: www.akemitanaka.com
Firma Akemi tanaka, produkująca funkcjonalne meble dla ludzi i ich zwierzaków w swojej ofercie ma fantastyczne półki – legowiska dla kotów. Półeczki mają ergonomiczny kształt, a w dodatku wyścielone są przyjemnym w dotyku materiałem w trzech kolorach. Półki wykonane są z wysokiej jakości drewna z dwoma gatunkami do wyboru: orzech włoski i klon. Każdy kot pokocha taką półeczkę, na której z przyjemnością będzie się wylegiwał. Subtelny wygląd półki będzie pasował do większości wnętrz, a ponadto wyeksponuje naszego pięknego kota, który z góry będzie mógł obserwować, naszych podziwiających czworonoga gości.

To naprawdę wspaniałe, że potrzeby na piękne akcesoria miłośników zwierzaków w końcu zostały dostrzeżone przez wielu producentów mebli i już dziś możemy przebierać w ofertach, wybierać produkty które uświetnią nasze wnętrza, a naszym najukochańszym przyjaciołom sprawią wiele radości, zapewniając im doskonały komfort podczas wypoczynku i zabawy.

 

Rekomendowane produkty z Pazurowego Butiku:

Źródło: butik.zpazurem.pl
 
Źródło: butik.zpazurem.pl
 
Źródło: butik.zpazurem.pl
 
Źródło: butik.zpazurem.pl