Pluszaki będące kopiami prawdziwych zwierząt

Amerykańska firma Cuddle Clones proponuje swoim klientom wierne pluszowe kopie ich ukochanych zwierząt domowych. Wystarczy jedynie dostarczyć producentowi dokładne fotografie czworonoga, aby otrzymać pluszaka charakteryzującego się identycznym wyglądem jak pierwowzór. Cena usługi nie jest zbyt wygórowana i w zależności od rozmiarów zwierzaka waha się w przedziale od 129 dolarów do 199 dolarów. Nic więc dziwnego, że chętnych na skorzystanie z oferty Cuddle Clones nie brakuje.

 

Źródło: cuddle clones

Mająca swoją siedzibę w mieście Louisville w stanie Kentucky firma wykonuje nie tylko wierne kopie psów i kotów, ale także innych zwierząt, w tym koni, świń, a nawet ptaków. W niedalekiej przyszłości projektanci zajmujący się tworzeniem pluszaków, zamierzają również dołączyć do swojej oferty gady. O wysokiej jakości i uderzającym podobieństwie wykonanych kopii można się przekonać obserwując profil firmy Cuddle Clones w tak popularnych serwisach społecznościowych jak Facebook (https://www.facebook.com/CuddleClones) czy Instagram (https://instagram.com/cuddleclones/). Osoby zainteresowane ofertą Cuddle Clones powinny również odwiedzić oficjalną witrynę amerykańskiego producenta pod adresem http://www.cuddleclones.com.

Istnieje wiele powodów, dla których opiekunowie zwierząt decydują się na zamówienie pluszowych kopii swoich ulubieńców. Czasami stanowi to sposób na utrwalenie pamięci po ukochanym czworonogu, który opuścił już ten świat. W innych przypadkach właścicielom zwierząt tak bardzo podobają się ich pupile, że chcą za wszelką cenę mieć je zawsze przy sobie, nawet gdy podróżują samotnie lub z innych powodów przebywają poza domem i tęsknią za swoimi ulubieńcami. Oprócz pluszaków, firma Cuddle Clones oferuje również eleganckie figurki czworonogów.

 

Źródło: Cuddle Clones, Facebook, Instagram, DailyMail.co.uk