Piwo dla psa?

„Piwo z rana lepsze niż śmietana?” Pewnie nie każdy by się zgodził z tym stwierdzeniem, a jednak… W psim wydaniu bezalkoholowym picie tego popularnego napoju z pianką, nawet rano, nie jest wcale takim złym pomysłem. Zwłaszcza, jeśli przyjrzymy się piwnym właściwościom.

Piwo dla psa? Piwo dla psa? Źródło: Shutterstock

Piwko dla psa? To naprawdę nie jest żart. W sklepach zoologicznych można już od jakiegoś czasu kupić Kwispelbeer-Dog Beer, czyli piwo dla psów (jest też wersja dla  kotów). Napój ten, co prawda nie zaszumi zwierzakowi w głowie, ani nie ochłodzi w  upał (zalecane jest jego podawanie w temperaturze pokojowej), jednak może pozytywnie wpłynąć na zdrowie naszego pupila.

Kwispelbeer jest napojem bezalkoholowym i niegazowanym oraz, jak przekonują producenci, wyprodukowanym ze składników o najwyższej jakości. Za wspaniały i ponętny dla naszych czworonożnych przyjaciół smak odpowiadają nie tyle słód czy chmiel, ale przede wszystkim… wołowina.
Piwko dla psów i kotów to nie tylko smaczne urozmaicenie diety, ale też sposób na radzenie sobie z nieprawidłowym funkcjonowaniem nerek i przewodu pokarmowego naszych ulubieńców. Piwną piankę, natomiast, utworzyć można poprzez wstrząśnięcie butelką tuż przed spożyciem. 

Cóż można dodać - na zdrowie!