Piosenka Pharrella Williamsa w wykonaniu czworonogów

Piosenka Pharrella Williamsa pod tytułem „Happy” to jeden z największych przebojów ostatnich miesięcy. Nic dziwnego, że podobnie jak w przypadku innych podobnych hitów, w sieci łatwo znaleźć wiele wersji tego utworu w wykonaniu ludzi z różnych miast i regionów. Czworonogi nie chciały pozostać w tyle i także zaprezentowały swoją interpretację przeboju „Happy”.

Psy na teledysku do piosenki Psy na teledysku do piosenki Źródło: YouTube

Film prezentujący cieszące się życiem psy nakręcił australijski trener zwierząt Robert Dollwet. Do tej pory film zobaczyło ponad cztery miliony internautów i zdecydowanej większości z nich przypadł do gustu. Polubili go nie tylko miłośnicy psów, ale także fani i właściele kotów, gdyż na teledysku wśród bawiących się psów, można zobaczyć także jednego mruczka o imieniu Didga. Co ciekawe oprócz zabawy na łące i na plaży, kot pływa także w wodzie przecząc tym samym powszechnie obowiązującym stereotypom. 


Dla Didga takie przygody to nic nadzwyczajnego. Niedawno do sieci trafił film przedstawiający tego kota poruszającego się swobodnie na deskorolce po jednym z australijskich miast.
 

Robert Dollwet jest jednym z najbardziej znanych trenerów zwierząt na świecie. Przez długi czas zajmował się tresurą czworonogów służących w australijskim wojsku. Z kolei w czasie pobytu w Stanach Zjednoczonych szkolił zwierzęta należące do tamtejszych celebrytów, między innymi: Mela Gibsona, Olivii Newton John, Pameli Anderson, Jamesa Camerona oraz Dicka Clarka. Szczegółowe informacje na temat Roberta Dollweta można znaleźć na jego oficjalnej stronie internetowej dostępnej pod adresem http://www.malibudogtraining.com/

Źródło: CBS SF Bay Area, YouTube