Pies odszukany po latach! Ten uścisk musisz zobaczyć

Prawdziwa miłość nie wygasa pomimo upływającego czasu. Także ta pomiędzy psem, a człowiekiem. Dowód? Oto niesamowite powitanie po latach rozłąki, które przeżyła Angelina Chastain wraz ze swoim zaginionym psiakiem Titanem. Obok takiego uścisku nie można przejść obojętnie.

Źródło: YouTube/KMPH FOX 26

Sytuacja kryzysowa

Wydawać by się mogło, że jest to historia, jakich wiele. Titan trafił pod dach Angeliny będąc jeszcze szczeniakiem. Jednak dwa lata temu uciekł z przydomowego podwórka w Kalifornii. Nie miał ani obroży, ani mikrochipa. Można by rzec: „jak kamień w wodę”. Rozpoczęto oczywiście gorączkowe poszukiwania psiaka. Włączono w nie całą okolicę, ale i media społecznościowe – nic!

Czworonoga nie widziano do czasu, kiedy jeden z internautów umieścił zdjęcie opuszczonego psa na Facebookowej grupie piszącej właśnie o zaginionych zwierzętach, jak podaje „The Dodo”. Pełna nowej nadziei Chastain zorganizowała więc spotkanie na parkingu pobliskiego szpitala. Kiedy tylko zobaczyła psiaka, pobiegła w jego stronę wykrzykując imię Titan. Jej ukochany pupil momentalnie rozpoznał swoją panią. To powitanie zostanie z nami na długo.

Ważna lekcja

Cudnie, że wszystko się dobrze skończyło. Może to być jednak nauczka i lekcja dla nas wszystkich. Nigdy nie wiemy, czy i nam nie będzie dane stanąć oko w oko z podobną sytuacją. Pies może się czegoś wyjątkowo wystraszyć. Może też oddać się swoim instynktom i pobiec za czymś szalenie interesującym, a później nie będzie wiedział jak wrócić. Lepiej zabezpieczyć się przed  tego typu wypadkami. Po to właśnie są chociażby chipy, które możemy wstrzyknąć psiakowi w klinice weterynaryjnej. Bardzo ułatwiają poszukiwania, o czym więcej pisaliśmy już w naszym serwisie. Lepiej dmuchać na zimne!

Źródło: "The Dodo"