Pierwszy luksusowy klub-hotel dla zwierząt w Polsce

Hotel, basen, sala treningowa, salon piękności, to tylko nieliczne z atrakcji pierwszego luksusowego klubu dla zwierząt w Polsce. Bone Pet Club powstał podobno nie tylko z zaistniałej rynkowej potrzeby, ale przede wszystkim z miłości do czworonożnych stworzeń. Wszystko wskazuje na to, że jest to czysta prawda. Zwierzaki wychodzące z tego klubu bowiem, wyglądają na naprawdę szczęśliwe.

Bone Pet Club - psi hotel. Bone Pet Club - psi hotel. Źródło: www.petclub.pl

Jeśli kiedykolwiek mieliście obawy przed pozostawieniem swojego pupila w hotelu dla zwierząt nawet na krótki okres czasu – rozterek nadszedł kres. Bone Pet Club koło Janek pod Warszawą, to miejsce, w którym niejeden właściciel najchętniej sam pozostałby razem ze swoim ulubieńcem. Albo zamieniłby się z nim miejscami…

Kiedy zapytaliśmy właścicielkę Pet Bone Club skąd w ogóle wziął się pomysł otwarcia takiego miejsca, pani Aneta Cholewa odpowiedziała ze śmiechem: „Po prostu sama potrzebowałam, a nie było…”. I faktycznie, na każdym kroku w Pet Bone Club widać, że  ośrodek ten wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. A podejście jest naprawdę kompleksowe. W tym pierwszym w Polsce, luksusowym klubie dla zwierząt, na powierzchni 1 tys. metrów kwadratowych zbudowano prawdziwy raj dla małych i większych stworzeń domowych. Można tu pozostawić tak psa, kota, jak i królika, czy papużkę, a dla każdego gatunku znajdzie się tu coś miłego. Pet Bone Club, łączy w sobie kilka funkcji. W pierwszej kolejności, ośrodek spełnia rolę elitarnego klubu dla zwierzaków, w którym na każdego pupila czeka mnóstwo atrakcji. Na dzień dobry, na przykład, każdy ulubieniec skorzystać może z całego wachlarza zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających.

Wnętrza hotelu dostosowane są do psich zwyczajów. Źródło: www.petclub.pl
 Rzecz jasna, fryzjer to nie wszystko, na co może liczyć futrzak w tym dobytku luksusu. Czworonogi mogą poddać się także higienie oczu, uszu, pielęgnacji opuszek łap lub przycinaniu pazurków. Właścicielka zapewnia też, że w Pet Bone Club stosuje się jedynie profesjonalne kosmetyki najbardziej cenionych marek. Nasz kudłaty podopieczny, przebywając na terenie tego obiektu, może popracować także nad swoją kondycją. Pod okiem wykwalifikowanych trenerów, na przykład psiaki bardzo chętnie spędzają czas w sposób aktywny. Wolno im hasać albo po specjalnie przygotowanym wybiegu agility na zielonej  trawce lub bawić się na całorocznie ogrzewanej hali treningowej (która sprawdza się szczególnie przy złej pogodzie). Klub oferuje także możliwość korzystania z bieżni, basenu, czy z masaży, co ma szczególne znaczenie dla psów z problemami zdrowotnymi.

W Pet Bone Club można zdecydować się na indywidualny program rehabilitacyjny dla pupila, który będzie prowadzony rzetelnie i profesjonalnie przez wykwalifikowanych trenerów i opiekunów, obowiązkowo we współpracy z lekarzem weterynarii. Klub koło Janek spełnia również istotną funkcję luksusowego hotelu dla zwierząt. Na wszystkie stworzenia czekają tam komfortowe apartamenty i loże, a dla szczególnie wymagających klientów przygotowane są specjalne pokoje z dodatkowymi atrakcjami w pakiecie. Każdy gość hotelowy ma wstęp wolny na zielony wybieg, ogrzewaną salę treningową oraz zagwarantowany jeden indywidualny spacer z doświadczonym opiekunem dziennie (dotyczy szczególnie psów).

Dla kotków, natomiast, zaplanowany został odrębny plac zabaw „pełen wyzwań i niespodzianek” –  jak zapewnia właścicielka. Na wysoki standard oferowanych usług ma wpływ nie tylko otoczenie oraz zaplecze techniczne, ale i dobrze wykwalifikowana kadra: kompetentni petsitterzy, trenerzy, rehabilitanci, groomerzy, a nawet zoopsycholog. Tak więc, można mieć pewność, że oddając pupila do Pet Bone Club, znajdzie się on w naprawdę dobrych rękach. Czy to wszystkie atrakcje, jakie oferuje nam ten wyjątkowy klub? Otóż nie. Ośrodek, w swojej ofercie ma jeszcze butik, w którym zakupić można designerskie akcesoria dla swojego ulubieńca oraz możliwość skorzystania z pet taxi. Dzięki czemu opiekun nie musi zaprzątać sobie głowy organizowaniem transportu pupila "do" i "z" Bone Pet Club.

Czegóż można chcieć więcej? Może tylko tego, by takich miejsc w Polsce było jak najwięcej.