Pasażerowie British Airways obejrzą psy i koty w TV

Czworonogi mają korzystny wpływ na samopoczucie i stan zdrowia większości ludzi. Ponadto grono opiekunów oraz miłośników psów i kotów jest ogromne, a dodatkowo powiększa się z roku na rok. Dlatego właśnie te sympatyczne zwierzęta coraz częściej pojawiają się na ekranie udzielając się nie tylko w reklamach czy filmach przyrodniczych, ale także różnych innych programach telewizyjnych. Niedawno znana linia lotnicza British Airways poinformowała, że uruchomi wkrótce na pokładach swoich samolotów specjalny kanał poświęcony wyłącznie psom i kotom.

Fragment programu „Paws & Relax” Fragment programu „Paws & Relax” Źródło: Lifewithcats.tv

Już we wrześniu wszyscy pasażerowie samolotów British Airways korzystający z połączeń długodystansowych będą mogli zrelaksować się podczas lotu oglądając ciekawe programy poświęcone czworonogom. Kanał o nazwie „Paws & Relax” z pewnością przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom psów i kotów, ale także wszystkim osobom mającym ochotę na urozmaicenie sobie długiego lotu ciekawymi filmami i informacjami. Oprócz klasycznych reportaży i dokumentów, widzowie zobaczą także programy zawierające porady dotyczące opieki nad zwierzętami. Z kolei najmłodszych podróżników ucieszą z pewnością kreskówki poświęcone czworonogom.
 

Pomysłodawcy jego emisji mają nadzieję, że dzięki oglądaniu programów poświęconych zwierzętom, podróż minie pasażerom szybko i spokojnie. Osobom odczuwającym rozdrażnienie i niepokój podczas lotu, psy i koty z pewnością pomogą się zrelaksować. Ciekawe czy w przypadku sukcesu tego programu inne linie zdecydują się na podobne rozwiązanie.

 

Źródło: LifeWithCats.tv, YouTube