O psie, który jeździł autobusem! Sam!

Poznajcie suczkę celebrytkę z Seattle o imieniu Eclipse, która codziennie jeździ sama autobusem do parku dla psów. Wszyscy kierowcy autobusów linii D ją znają, a i większość pasażerów uśmiecha się na widok tego przedsiębiorczego psiaka, który wsiada sam na przystanku i wysiada bezbłędnie zawsze przy wybiegu dla psów.

Eclipse podróżuje autobusem sama! Eclipse podróżuje autobusem sama! Źródło: internet

Jeff Young codziennie jeździł do psiego parku wraz ze swoją czarną suczką – mieszanką labradora z mastiffem. Pewnego dnia zbyt długo palił papierosa na przystanku i zniecierpliwiona Eclipse pojechała sama. Wysiadła przy parku i po prostu jakby nigdy nic poszła sama pobiegać, a potem poczekała aż właściciel ja dogoni. Od tej pory Eclipse jeździ codziennie 4 przystanki do parku sama i tam po jakimś czasie spotyka się z Jeffem..

Kierowcy autobusu nie mają nic przeciwko czworonożnemu pasażerowi, a inni podróżni są zachwyceni tym zabawnym towarzystwem. A co na to sama suczka? „ Kocham moje świetne życie i cieszę się z codziennych podróży linią D do parku dla psów Belltown.” – napisała na swoim profilu na Facebooku. Cóż za inteligentny pies  –  nie tylko sama jeździ autobusem, ale umie używać Internetu!

Źródło: internet

Źródło: internet
Źródło: internet
Źródło: internet