Niewidoma kotka z Fidżi uwielbia wędrówki i spacery

Honey Bee jest niewidomą kotką, która przyszła na świat i wychowywała się na położonych na Pacyfiku wyspach Fidżi. Niestety znaczą część swojego życia spędziła w miejscowym schronisku dla bezdomnych zwierząt. Tam spotkała ją para amerykańskich turystów, którzy adoptowali Honey Bee i zabrali ją ze sobą do Stanów Zjednoczonych.

Honey Bee na spacerze Honey Bee na spacerze Źródło: YouTube, DailyMail.co.uk

Amerykanie, którzy zaopiekowali się kotką, mieszkają w północno-zachodniej części Stanów Zjednoczonych w mieście Seattle. Pomimo niepełnosprawności Honey Bee, właściciele zabierają ją ze sobą na wycieczki po okolicy. Dla dzielnej kotki nie straszne są nawet wędrówki po górskich szlakach. Z kolei gdy ma ochotę odpocząć, po prostu wskakuje na plecak i układa się do snu. Dzięki temu pomimo swoich problemów ze wzrokiem, spędza mnóstwo czasu na świeżym powietrzu. W najnowszym filmie zamieszczonym na jej kanale zaledwie kilka dni temu przechadza się na polu pomiędzy ogromnymi dyniami.
 

Obecni opiekunowie Honey Bee mają w domu jeszcze cztery inne koty. Pomimo tego wszystkie zwierzęta żyją ze sobą w zgodzie i zaakceptowały nową współlokatorkę. Właściciele Honey Bee informują o jej dokonaniach internautów, gdyż chcą zachęcić ludzi na całym świecie do adoptowania zwierząt cierpiących na różne problemy ze zdrowiem. Takie czworonogi potrafią być wspaniałymi przyjaciółmi, a dodatkowo cechuje je ogromna wola życia i hart ducha.

 

Źródło: DailyMail.co.uk, YouTube