Nietypowy hotel dla kotów

Hotele dla kotów zyskały sporą popularność w wysokorozwiniętych krajach na całym świecie. Konkurencja jest spora, dlatego właściciele takich obiektów, aby zachęcić gości do przyjazdu, często proponują swoim klientom i ich mruczkom nietypowe usługi. Przykładowo brytyjski hotel dla kotów Meadow Cat Hotel posiada monitoring we wszystkich pomieszczeniach, w których przebywają mruczki. Dzięki temu właściciele kotów mogą w każdej chwili podpatrywać, jak spędzają czas ich pupile.

Pokój hotelowy w Meadow Cat Hotel Pokój hotelowy w Meadow Cat Hotel Źródło: Facebook

Ten nowoczesny i zarazem luksusowy hotel dla kotów znajduje się w malowniczej Kornwalii. Na miejscu mruczki mogą liczyć na wyjątkowo troskliwą opiekę. Każdy kot ma do dyspozycji oddzielne, duże pomieszczenie z wydzieloną częścią wypoczynkową oraz kącikiem do zabawy i ćwiczeń. Mruczki mogą także obserwować przez okno pobliską łąkę oraz znajdujące się na zewnątrz hotelu karmniki dla ptaków i wiewiórek. Specjalny system wentylacyjny zapewnia stały dopływ świeżego powietrza do wszystkich pomieszczeń. Dodatkową zaletą jest nowoczesne ogrzewanie podłogowe gwarantujące komfortową temperaturę przez całą dobę. Hotelowi kucharze przygotowują dla mruczków szeroki wybór dań i napojów. Koty mają do wyboru różne rodzaje mięsa, świeże ryby, warzywa, a nawet owoce morza. Co ważne, istnieje możliwość zamówienia specjalnej diety dla kociaków oraz seniorów.

Dzięki kamerom zainstalowanym w poszczególnych pomieszczeniach, właściciele kotów mogą przez cały czas obserwować swoich ulubieńców. Dodatkowo na adres poczty elektronicznej otrzymują powiadomienia z dokładnymi informacjami na temat samopoczucia i kondycji kotów. Koszt pobytu mruczka w hotelu wynosi niespełna jedenaście funtów za dobę. Szczegółowe informacje na temat oferty można znaleźć na stronie internetowej dostępnej pod adresem http://www.meadowcathotel.co.uk.

 

Źródło: DailyMail.co.uk